Hallo allemaal,
Hummel eet graag zijn eigen uitwerpselen..
Nu heb ik begrepen dat een banaan hiervoor helpen kan.
Maar nu is Hummel een klein hondje en net 4 maand oud.
Mag hij een hele banaan per dag? Of is dit te veel.
Groetjes en een pootje van Hummel!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Banaan" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Hoi Niek, toevallig hebben we het hier gister over gehad bij de puppycursus. Het kunnen dat je hondje poep eet door amoniaktekort, dan zou je eierkoek kunnen geven. Een stukje banaan zorgt voor een nare geur aan de poep, zodat de hond het niet meer wil eten. Het kon ook aan het tekort van vitamine B12 liggen. Ik hoop dat je er wat mee kan
Ah bedankt!
Maar kan ik zoon klein hondje een hele eierkoek geven?
Groetjes Margo
banaan ? lekker voor de hond, maar of het helpt tegen poep eten ? nee.
4 maanden is je hond ? blijf alert met uitlaten, dan ben je er zelf bij, je kan je hond dan corrigeren.
op een gegeven moment als je ziet dat je hond poept eet. geef je een waarschuwing..nee.. dan loop je gelijk door met je hond, je houd je hond voorlopig aan de lijn, zodat je de cirkel van poep eten kan doorbreken.
Als banaan zou helpen zouden mijn honden al lang geen poep meer gegeten hebben, maar helaas, hele bananen verdwijnen erin, alsook mensen- en paardenpoep...
Ananas zou wel helpen, hoewel ik het niet echt geloof en inderdaad eierkoek.
Haha! Dat is jammer want hij vind het wel heerlijk z'on stukie banaan.
Maar alleen zijn eigen poep eet ie op..
Van andere honden of paardenpoep snuffelt ie even aan en dan is het ook goed..
Maar zijn eigen is ie wel erg gek op, soms is ie nog niet eens klaar met z'n poepie doen en draait ie zich al om!
Naja eierkoeken kunnen we nog gaan proberen...
Bedankt voor jullie reacties!
Ik heb ook altijd gehoord dat banaan helpt, volgens mij was dat op tv bij die serie van CM.
In eierkoek zit volgens mij niet zo veel (daarom eten mensen die willen afvallen ze toch altijd???)
dus ik denk dat je het moet proberen...
Dobby snuffelt altijd aan zijn plas en poep, maar eet het nooit op gelukkig!
Je kan hem beter gelijk afleiden als je ziet dat ie al fixeert op zn eigen ontlasting..
Zo heb ik het bij Bijou er ook bijna helemaal uit gekregen. Niet dat ze het altijd deed, maar soms dan ineens ging ze het pakken, heel vies.
Dus dan sta ik al klaar met een bakje snoepjes, ga er mee rammelen en roep haar heel vrolijk.
En dan belonen..
Ik hoef alleen nog maar te rammelen met het bakje en ze staat naast me, misschien een tip?
Bedankt voor jullie reacties!
Dat is idd een idee, maar meestal hoeft ie zich niet eens te fixeren, hij draait zich meteen om en hap... Meestal trek ik hem dan weg en loop verder..
Klinkt raar maar denk dat ik niet eens de tijd heb om met dat bakje te rammelen want dan ligt ie al weer met z'n neus in z'n eigen strond:p!
Maar we gaan er mee aan de slag!
http://www.djairosnature.nl/pages/sub/23775/Supplementen_Dierendrogist.html
Hallo ,ik gaf net deze tip ook door op een ander topic.
Oh okay, en de banaan geeft dan een vies geurtje zodat hij zijn eigen ontlasting niet meer eet?
Ik hoorde toen ook dat het door vitamine tekort kwam, wat jij ook zei, maar dat de banaan dat tekort aanvult.
In een ander topic heb ik het ook al gezegd.
9 van de 10 poepeters doen dit niet omdat ze tekorten hebben maar omdat het gewoon lekker is. Je eigen voer alleen dan in een andere substantie.
Welk voer geef je??
Als je hond de voeding niet goed opneemt, dan gaan er heel veel stoffen gewoon weer mee naar buiten. En dan heb je dus je voeding terug.
Heel vaak ( er zijn uitzonderingen natuurlijk) maar honden die merken eten zoals pedigree, bonzo, frolic pitah enz. poepen deze brokken ook gewoon weer uit.
Hierdoor is het heel aantrekkelijk om het weer op te eten. Of je loopt met je hond te wandelen en hij ruikte zo'n hoop, floep in het mondje.
Misschien wil je hond geen troep achter laten en ruimte hij het netjes op, lijkt me hoogst onwaarschijnlijk hoor.
Wij geven Farm Food...
Hij eet het van anderen niet op maar van zichzelf wel...
Het kan dus zijn dat ie gewoon 'netjes' wil zijn.. maar dat is ie anders ook niet haha!
En als ik hem weg haal wil die er gewoon weer naartoe..
Naja bedankt voor je berichtje....
We gaan er zeker werk van maken.
De brok die je voert staat niet echt bekend als lekker na vertering zeg maar, en op deze brok een tekort opbouwen lijkt me ook onwaarschijnlijk, de enige dingen die dan over blijven is dat ie netjes is.
Of dat het gewoon lekker is.
Banaan verstopt toch ? Dan poept hij niet meer, kan hij het ook niet meer opeten (sorry erg flauw)
Maar eierkoek heeft bij de bouviers altijd goed gewerkt...Dino doet het gelukkig niet
Weet niet of de foto het doen... Maar als je die foto zou zien, zou je niet zeggen dat ie netjes is:p!
Haha, maar idd misschien op dat gebied wel.
Bedankt voor je reactie!
@ Priscilla
Haha, nou ook een optie:p!
Eierkoeken hebben we gisteren geprobeert!
Hij vindt ze heerlijk, dus als het niet schadelijk is.
En niet baat ook geen probleem...
Ooit eens naar een "clinic" geweest van dierenarts Henk Lommers, deze vertelde dat honden die hun eigen uitwerpselen aten vaak een gedragstoornis zouden hebben!?!?!?
Nu weet ik niet of het juist is, maar het kan ook een gewenning worden, aangezien de pup 4 maand oud is, kun je hier nog heel veel aan doen.
optie, zo gauw ze "ontlast" haar accuut afleiden door haar iets te geven wat ze lekker vindt.
Wat betreft de banaan, deze zou gegeven kunnen worden omdat ze mogelijk een tekort aan kalium zou kunnen hebben.
Wat ik ook wel gehoord hebt ananas dat dat helpt tegen poep eten
Banaan beslist niet
Eierkoeken helpen bij Taat helaas ook niet ananas ook niet ze blijft poep eten helaas
Maar misschien dat het bij jou hondje wel helpt hoor
Het is altijd te proberen
Als eerste ik ben niet voor het geven van een banaan dan wel eierkoeken, tegen mijn principes, maar wat ik we wel af vroeg. Er zijn mensen die het aanraden te geven maar hoe vaak dan, is dit dagelijks, wekelijks of eenmalig.
Kita elke dag een stukje
En mag ik jou vragen waarom je tegen het geven van een banaan bent
Taat eet daar elke dag een stuk van
Oke banaan heeft geen meer waarde voor je hond
Maar ze krijgt ook appel manderijn sinasappel
Ze vind het allemaal lekker en is nog gezond ook
Joke
Nou ja de banaan gaat nog wel, al zou ik het niet geven ivm de koolhydraten maar ja een stukje kan geen kwaad.
Ik geef zelf altijd appel en peer, maar het ging mij vooral om de eierkoek.
toen ik zei dat het tegen mijn principes is, ik geef ook geen brood snap je
De ammoniak in eierkoeken is er uit voordat ze de worden verpakt. Wordt een eierkoek warm verpakt is de ammoniak niet verdwenen.Dit is niet goed.
Er wordt ammoniak poeder gebruikt om de koek te laten ontploffen. Het gaat als een balletje in de oven ,het ontploft en dijt uit.
De eierkoek die in de winkel ligt is ammoniak vrij.
Mijn hond krijg af en toe een stukje banaan. Moet wel opletten anders kom zij weer aan.
Het verhaal van de eierkoek kom van de banketbakker hier in huis.
hallo
ik heb geen idee wat er allemaal tegen kan werken.
Maar onze pup is inmiddels bijna 11 maanden en zij zat in het begin op brokken en toen at ze ook haar eigen poep op maar niet de poep van andere honden.
bij 3,5 maanden ongeveer zijn wij over gegaan op kkv.
Sinds dien eet ze haar eigen poep niet meer of poep van andere honden. wat ze wel graag lust is paardenpoep.
Dit omdat bij brokken vaak niet alles is verteerd en bij vlees word wel alles verteerd en blijft er niets in de poep zitten wat nog waarde kan hebben voor de hond.
ons heeft het veel geholpen om van brok op kkv over te gaan wat betreft het poep eten.
wij hebben toen geen andere dingen uit geprobeerd.
groetjes laura
Ik denk gewoon een gedragsprobleem.
Heeft je pup wel eens opgesloten gezeten in een bench of andere kleine ruimte en daar per ongeluk zijn behoefte gedaan?
Sommige honden gaan het dan opeten, en dat kan een gedragsprobleem worden.
Ik zou hem tijdens het uitlaten voorlopig even een klein muilkorfje omdoen of een kraag.
Zorg ervoor dat hij de kans gewoon niet krijgt, en beloon hem nadat hij zijn behoefte heeft gedaan en ruim het daarna zelf op met een zakje.
Gewoon volhouden, na enkele weken/maanden zal het gedrag zeer waarschijnlijk verdwenen zijn.
Nou we geven hem sinds een aantal dagen een klein stukje eierkoek en dat gaat eigenlijk prima!
Hij doet z'n behoeft en loopt door!
Dus bedankt voor al jullie tips!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Banaan" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?