caitlin,
maar zou zij het erg vinden om haar hond in de schuur te houden???
Ze doet het nu toch ook al een jaar, en wil het zo weer gaan doen, als ze nog een hond erbij wil doen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "weg" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
ik ga vanavond naar de buren en indien zij hem willen hebben, ga ik het zo snel mogelijk regelen en wil ik die 100 euro nog wel betalen.
Als ze het niet zien zitten (vanwege mogelijke problemen), ga ik eerst met hem aan de slag en indien het niet klikt tussen Pim en Tess, zal ik vragen of dat ze wel een maand op Pim willen passen. Want pim is helemaal gek op ze
Inderdaad wat Roos zegt, je hart bloed als je dit leest, verschrikkelijke mensen, ze zijn de dieren niet waard en hier zou iets aan gedaan moeten worden, maar goed, wie doet wat, in ieder geval heel veel succes
Ja blijkbaar vind zij dat prima voor een hond..
Het is heel erg lastig, een groot dilemma. Je kan haar natuurlijk moeilijk verbieden om geen honden meer te nemen.
Tess kan je eventueel redden, zeker als je buurman paraat staat als het niet lukt.
maar goed dat ik er niet bij was
zou echt die mafketel ander woord heb ik niet aan haar oren getroken hebben
in en in gemeen
Denk wel na over de kosten, is Tess verzekerd?
Stel je nou voor dat je Tess in huis neemt en er blijkt van alles mis te zijn, wie is daar dan verantwoordelijk voor?
Dit soort dingen zou ik goed opschrijven, beide handtekening eronder en dan zit je redelijk veilig.
hoop dat de buurman je kan ondersteunen.. zou super zijn toch!!
als het zou lukken volgens mijn planning, dan weet ik zeker dat Tess krijgt, wat ze verdient en nodig heeft en kan ik over een tijd nog m'n ODH nemen. En indien buren hem niet willen (wat ik niet verwacht, want ze waren al opzoek, maar wel naar een duitse herder) en het wel klikt, dan houd ik haar.
Hallo Manon,
Wat een verhaal.......
En wat een dilemma,
Wat is wijs in dit geval,
gevoelsmatig zeg ik ook ,haal Tess op.
Maar woont deze vrouw daar alleen met de hond
of zijn er s,avonds nog kinderen of een partner
die wel het beste met de hond voor hebben ,en niet weten
hoe deze vrouw met de hond omgaat.
dan is het misschien ook nog een idee om met hun beide te praten.Maar als zij er alleen voor moet ZORGEN dan moet Tess daar zo snel mogelijk weg.Hoop dat je hierin een goede keus kunt maken.
Inderdaad zou tess het een en ander kunnen mankeren, maar denk niet dat ik haar daar nog voor aansprakelijk kan stellen.
Sowieso zie ik niks aan haar van buitenaf, maar dat zegt ook niks.
Jemig wat een mens zeg :(
Helemaal triest dat de hond nog maar 1 jaar is,......
vraag me af of hij wel leuk pup heeft kunnen zijn?
Zowiezo even de dierenbescherming bellen, dat mevr bekend gaat worden daar!
Mocht ze echt een pup gaan aanschaffen?
veel suc6 met je besluit, dit is echt een moeilijke!
Misschien heb je hier wat aan;
http://www.dutchdachs.nl/koop.html
Maak je eigen contract in Word, print het uit en laat haar tekeken.
deze vrouw, woont samen met haar man.
Ze hebben een 'boerderij' met een paar dieren. Dit brengt echter weinig op. En daarom heeft zij er nog een baan naast en haar vriend ook nog 1 (volgensmij zelfs 2)
Oh wat een vrouw...
Verschrikkelijk!
Persoonlijk denk ik dat het dreigenmenten zijn,
Maar maak er altijd melding van! NIet geschoten is altijd mis.
Informeer bij je buurman of het eventueel een oplossing zou kunnen zijn.
Alle oplossingen zijn beter dan deze vrouw! Want het is een pracht hond!
dankje wel caitlin.
Dat isideaal!!!
Hoop zo dat je buren Tess willen hebben. Als ik het zo lees, zal ze daar idd een prachtleven krijgen.
En dat verdiend Tess nu eindelijk wel!!!
Heb het allemaal even gelezen pfff wat een verhaal.
Soms doet een hondenbescherming meer dan een dierenbescherming..
Hopen dat het allemaal lukt en ik zal deze topic in de gaten houden!
Denk ook aan de officiele dingen; Chip overzetten op jouw naam, paspoort niet vergeten..Eventuele verzekering over laten zetten.
Zodat niets meer op naam staat van deze mevrouw, staat ze dus ook niet meer in haar recht.
nou, ik neem niet aan dat ze een chip of verzekering heeft, maar ik zal eraan denken.
Betwijfel eerlijk gezegd of ze een paspoort zal hebben, maar we zullen zien.
we zullen het allemaal zien, caitlin, maar ik betwijfel het.
Maar dat denk ik he, ik weet het natuurlijk niet zeker.
zooo wat een heks
ik zou tess ophalen en die 100 euro op de grond voor haar neus smijten
achterlijk mens
@ phreny.
in 5 eurocenten he
Wow Manon, ik heb net even je topic gelezen. Wat een onwijs vreemd dit allemaal.
Eerst gratis meenemen, nu 100,- en dan neemt ze weer een nieuwe pup.. Wat een gestoord wijf!
Ik hoop dat er voor Tess een plekje komt bij jou, of een ander goed en lief gezin!
Jeetje wat een gek zeg...
Ik zou het anders doen als ik jou was.
Ik zou het even laten bezinken en na het weekend is met die vrouw gaan praten gewoon bij haar thuis.
Uitleggen waarom je Tess mee wil nemen en waarom ze zo snel van de hak op de tak springt.
Eerst mag je haar gratis en nu wil ze er geld voor.
Ook waarom ze Tess weg doet en dan wel weer een nieuwe pup neemt en eventueel uitleggen dat dan hetzelfde gaat gebeuren.
Want je kan Tess nu wel redden maar als er zometeen een pup zo moet leven is ook niet alles.
Idd zowiezo eerst met je buurman erover hebben en dan het even laten bezinken.
Als je nu meteen ernaar toe gaat en de 100 euro gaat betalen (wat ik erg vreemd vind) dan heeft ze waarschijnlijk volgende week al een pup .
Wauw ik heb net alles gelezen en enige wat ik zou zeggen is; volg je hart..!! Dan komt alles goed. Zowel voor jou als (hopelijk) voor Tess
ik heb wel net de buren op bezoek gehad en deze wilden haar graag hebben en zelf met haar aan de gang gaan!!!!
Ze gaan dus vanavond naar de desbetreffende vrouw toe om vanalles te vragen enz. En te bespreken (ook over die 100 euro) en het door mij opgestelde contract, dankzij de link van Caitlin, laten ondertekenen....
Jullie zullen dus nog wel vaken foto's van Tess voorbij zien komen, want er zullen denk ik nog aardig wat gezamelijke wandelingen gaan komen!!!!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "weg" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?