Kennen jullie dat, dat je een leuk hondje tegenkomt en spontaan dat ras wil overwegen? Ik kwam gisteren zo'n leuke Shih Tzu tegen. Ik was haar al twee keer eerder tegen gekomen als pup, en toen was ze voor niets niet bang, ook niet voor mijn lompe Golden.
Gisteren zag ik haar weer en het is zo'n leuk hondje. Ik moest ook vooral lachen om haar "aandacht, aandacht, ikke ikke!" gedrag. Ze ging voor me staan, op haar achterpoten met haar voorpootjes in de lucht uitgestrekt boven haar hoofd. Als Dobby dat zou doen komt hij boven mijn schouders uit.
Haar baasje vertelde me dat ze in de zomer graag zwom, maar dan moest ze wel geschoren zijn, anders zonk ze door haar zware vacht.
De Shih Tzus die ik tot nu toe was tegen gekomen waren eerder een beetje het type angstig blaffertje, en niet heel sociaal. Ik denk dus dat dat door de baas komt. Het baasje vertelde namelijk dat ze het hondje nóóit optilde als er een andere hond aan kwam. Wat een verschil kan dat maken zeg.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Shih Tzu tegen gekomen." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Wij hebben naast onze grote (stoere) Cane Corso ook een Shih Tzu. Maar ook dat is een hond, geen speelgoeddier en als je ze normaal op voedt, zoals je iedere hond zou doen, dan zijn ze zooooo ontzettend leuk.
Die van ons is echt niet bang voor zijn grotere broer, de Cane Corso
je ziet ook dat ze normaal hondengedrag tegenover elkaar vertonen en dat gaat goed. Vaak is het de angst van de baasjes die maakt dat men er zich mee gaat bemoeien en dan gaat het juist vaak fout en krijg je dat het kleinere hondje bang gemaakt word of juist voorgetrokken word omdat ie zo klein is en dat verstoort de relatie onderling enorm.
Maar fijn dat je dus een leuk opgevoedde Shih Tzu bent tegen gekomen
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Shih Tzu tegen gekomen." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?