Hallo,
onze hond heeft zins kort een klein bultje achter bij zijn rug. Het bultje is niet groot, hij was eerst iets groter maar nu gewoon klein.
Wij denken dat hij zich mischien hard aan een punt heeft gestoten. Maar we willen toch zeker weten dat het geen tumor is.
Weet iemand mischien wat het kan zijn?
Groetjes Femmie.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Bultje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
zou het niet weten
enige wat ik kan zeggen,als je het niet vertrouwt,naar de dierenarts
het bultje is al bijna weg.
Gelukkig, ik wij denken dat het niks ernstigs is.
Of moeten we toch nog even naar de DA?
(ik heb een acount aangemaakt
Onze hond had ook ineens zo'n viltje. Het bewoog als je er aan kwam. Volgens de dierenarts was het een vetbultje. Het is na een paar weken vanzelf verdwenen.
met bobbeltjes zeg ik altijd laten checken door je da.
zeker als je het niet vertrouwd.
het bacterieele infectie zijn heb sandy van mij ook gehad ze had ze dan daar en dan daar hou dat in de gaten anders even naar de da
sterkte jolanda
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Bultje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?