Vers vlees deel 21 - Vragen, informatie en kletsen over KVV, BARF en NRV.

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet

honden foto van Nikki & Jet

Jet heeft vandaag Carnivoer wildmix. 

En ze had weer smurrie poep ;-) En ze heeft weer veel jeuk ;-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vers vlees deel 21 - Vragen, informatie en kletsen over KVV, BARF en NRV." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel KathKath 3 doggies

honden foto van Kath

oei dat is vervelend O-)

honden page profiel  karin en yuki en nami karin en yuki en nami 3 doggies

honden foto van  karin en yuki en nami

Heb even een vraagje ik geef nu nog smuldier maar wil 1 keer inde week vette vismix van kiezbrink geven hoeveel mogen ze daar van .

Ik geef ook nog brokken van orijnen

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet

honden foto van Nikki & Jet

Bij de mixen van Kiezebrink moet je normaal gesproken 50/50 voeren. 50% mix en 50% vlees. Maar weet eigenlijk niet hoe dat met de vismix zit.

honden page profiel Barbara, Vos, Quin en BooBarbara, Vos, Quin en Boo 3 doggies

honden foto van Barbara, Vos, Quin en Boo

Ik heb de zalmmix en hoorde dat ik daar vlees bij moet doen. Het zijn namelijk gemalen lijven zonde de filets.

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet

honden foto van Nikki & Jet

" oei dat is vervelend O-) "

Best wel! Gelukkig heeft ze geen lange vacht zoals Charlie! O-)

honden page profiel KathKath 3 doggies

honden foto van Kath

ja op dat punt valt het nog mee ;-)
en waar ligt het aan denk je?

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet

honden foto van Nikki & Jet

" ja op dat punt valt het nog mee ;-)
en waar ligt het aan denk je? "

Precies! Nou, heb geen idee eigenlijk. Gisteren heeft ze Tinlo konijn gehad. Heeft ze nooit diarree van. Maandagochtend een klein beetje Haaksbarf zalm. Daarna veel diarree. De rest van de zalm is dan ook in de kliko beland. Vandaag (nog) niet meer gepoept, dus hopelijk weer 1 malig.

honden page profiel KathKath 3 doggies

honden foto van Kath

als je niet echt weet waarvan, is dat wel lastig
ik duim dat het inderdaad 1malig was ;-)

honden page profiel Pepijn & OtisPepijn & Otis 3 doggies

honden foto van Pepijn & Otis

Pepijn heeft mij net zéér duidelijk gemaakt dat een duifje géén voedsel is. Na de duif woest door de bench geslingerd te hebben (want het was wel een eng ding dat even doder dan dood gemaakt moest worden) heeft hij hem door de tralies van de bench geduwd: "Zo, heb je hem terug. Vreet jij dat ding maar op."

honden page profiel KathKath 3 doggies

honden foto van Kath

:-D haha

honden page profiel ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~ 3 doggies

honden foto van ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~

Haha Leila :-)
Welke duif is dat? Geloof dat duif hier ook niet echt werd gewaardeerd. Ze deed er best lang over.

Vandaag had ze wild konijnkarkas, dát was wél lekker! :-)












Hier staat de rest (tekstje van mij over het vlees enzo).

honden page profiel Chantal » Jessy «Chantal » Jessy « 3 doggies

honden foto van Chantal » Jessy «

Haha Leila! :-D O-) Zeker zo'n duifje van mij?
Heeft Karel hem wel gegeten?


Jessy had net haaskarkas met lamspens

honden page profiel KathKath 3 doggies

honden foto van Kath

voor Charlie vanmorgen haaksbarf konijn kattenversie (hoop echt dat dit goed gaat ;-) de vertering bedoel ik), vanavond haaskarkas

voor Xadrann (kat) Bandit wild. Maar die was ontgoocheld de sukkel. Zag zijn haaksbarf konijn naar de hond gaan. 'k Wist niet dat dat zo gevoelig lag! Hij had net een konijnhongertje, dat ik dat nu niet voorzien had O-) Heb plechtig beloofd in het vervolg meer rekening te houden met zijn gevoelens ;-) ;-) en heb meteen konijn uitgepakt voor hem voor morgen. Ik kreeg zowaar een schuldgevoel O-) ;-)

honden page profiel TZNTZN 3 doggies

Ach, wat een dierenmishandeling bij jou;-)
Ik ben benieuwd hoe de haaksbarf bij Charlie gaat vallen, ik hoop het beste voor je, qua werk met z'n vachtO-)

honden page profiel Tanja en  MikeTanja en Mike 3 doggies

honden foto van Tanja en  Mike

Mike had vanmorgen kipkarkas, konijnenvlees ,groenteprutje en pens en voor vanavond staat er in de koelkast konijnkarkas , kalkoenfilet en orgaan prutje

honden page profiel Barbara, Vos, Quin en BooBarbara, Vos, Quin en Boo 3 doggies

honden foto van Barbara, Vos, Quin en Boo

Vos had vanmorgen haaskarkas met orgaanmix van kiezebrink

honden page profiel ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~ 3 doggies

honden foto van ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~

Vandaag Smuldier vlees compleet en een groentenprutje.

En ik heb nog steeds geen eten besteld... ;-)

honden page profiel TZNTZN 3 doggies

Je had nog een paar blikken liggen toch?dus haast heeft het niet...


Hier vandaag....
-reeribben
-lamavlees
-hertenhart + runderboekmaag + 1 lamsbal

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet

honden foto van Nikki & Jet

Jet heeft vandaag Haaksbarf paard. Even daarna sprintte ze naar de achterdeur en begon te piepen. Snel de deur open gedaan. Pakt mevrouw een tennisbal ;-). Net weer gepoept. Weer normaal gelukkig, alleen op het laatst wat dunne druppels. 

Ik moet ook weer eten halen voor Jet. Sowieso Bandit geit en lam om te proberen. Haal van beide gewoon even 1 bakje van 480 gram.

Iemand trouwens ervaring met de Naturis compleet varianten? Dit is de samenstelling:

Alle complete soorten bestaan uit:
62% spiervlees 20% bot-/kraakbeen 15% orgaan (lever/nier/pens/long) 3% vitaminen/Mineralen mix waarvan 1% vit/min en 2% zeewier (kelp) Zonder toevoeging van:
Geur-, kleur-, smaakstoffen Bindmiddelen Conserveringsmiddelen Rijst of (gluten)granen

honden page profiel Roos,Jeff † en Waldo † en Mootje † Roos,Jeff † en Waldo † en Mootje † 3 doggies

honden foto van Roos,Jeff † en Waldo † en Mootje †

Ik heb regelmatig naturis ik vind het er goed uitzien en ruiken en mijn honden doen het er goed op.
Jeff lust ook daarvan geen eend of paard.
lam en geit en struisvogel en hert en rund vinden ze heerlijk...kip voer ik niet ivm Jeff

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet

honden foto van Nikki & Jet

Thx! Heb 't toch maar niet besteld i.v.m. de premix...

honden page profiel Roos,Jeff † en Waldo † en Mootje † Roos,Jeff † en Waldo † en Mootje † 3 doggies

honden foto van Roos,Jeff † en Waldo † en Mootje †

mijn holistisch da heeft het in zijn  assortiment  vers ,dus maak me daar minder zorgen over.;-)

honden page profiel Kim, Roef, Casper+Kim, Roef, Casper+ 3 doggies

honden foto van Kim, Roef, Casper+

Casper heeft vandaag haaskarkas met hertenvlees en niertjes.

Hij heeft weer een jeuk plekje op zijn staartaanzet... Gisteren gans gehad voor de tweede keer. Eerste keer geen reactie nu dus wel.. Alle gevogelte gast er nu definitief uit!
Heb t geprobeerd en alleen eend lijkt goed te gaan. Voor de zekerheid krijgt hij dat ook niet meer.
Heb us in de aanbieding paar eendenkarkassen, paar stukken fazantkarkas, paar stukken ganskarkas, paar duifjes en anderhalve kilo kalkoen filet. Iemand interesse?

honden page profiel ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~ 3 doggies

honden foto van ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~

Ja, heb wel wat blikjes staan (zijn er ook maar 3 volgens mij, dus is niet veel), maar heb net een combidoos Alaska besteld en 2 bakjes Bandit.
Hoop dat ik het vanmiddag kan ophalen, anders heeft ze morgen een brok/blik dagje ;-)

Jammer dat je zo ver weg woont Kim, lijkt me voor Mellow wel wat namelijk.
Sinds dat konijn van gisteren zie ik het wel zitten (bosduif vond ik iets minder, vooral omdat zij het ook niet heel geweldig vond haha ;-))

Mijn Alaska-verkooppunt heeft ook prooidier. Duif. Met veren en al. Dat zou ik toch niet zomaar doen. Karkas is 1 ding, maar een volledig intakt dier (duif, eend, muis, rat) gaat voor mij net een stapje te ver. Sprotjes heb ik dan weer geen moeite mee, maar die zie ik nooit als ze leven (niet dat ik dagelijks muizen en ratten tegenkom hoor haha ;-))
We hebben hier wel veel eenden in de sloot (en meerkoetjes en momenteel ook wat ganzen en pa en ma Zwaan ook weer). Ik zou niet willen dat ze denkt 'heee, eteeeen!' als we langs de sloot lopen. Nu negeert ze ze negen van de tien keer, wil ik graag zo houden ;-)

honden page profiel KathKath 3 doggies

honden foto van Kath

" Ach, wat een dierenmishandeling bij jou;-)
Ik ben benieuwd hoe de haaksbarf bij Charlie gaat vallen, ik hoop het beste voor je, qua werk met z'n vachtO-) "


tot hiertoe is alles nog in orde ;-)
hij heeft een monsterwandeling gemaakt, dat konijn gaf hem energie geloof ik, mijn tong hangt nu wel op de grond ;-)

honden page profiel Pepijn & OtisPepijn & Otis 3 doggies

honden foto van Pepijn & Otis

" Haha Leila! :-D O-) Zeker zo'n duifje van mij?
Heeft Karel hem wel gegeten?


Jessy had net haaskarkas met lamspens "


Ja, was een duifje van jou! Hij moet ze écht niet terwijl de bosduifmix van Kiezebrink er zo in gaat. Karel had hem wel helemaal op dus dat is mooi. Dan krijgt hij gewoon de porties duif van Pepijn en wordt het duivenvlees dat de 20e komt ook voor hem.

Heb sowieso het idee dat Pepijn niet al het (wilde) gevogelte goed verdraagt. Ben er trouwens wel achter waar dat geklapper met de oren (deels) bij hem vandaan komt! Hij doet dat namelijk als hij ergens nerveus van wordt ben ik achter. Hij vindt deze lading groentemix bijv. echt heel vies en zodra hij begint te eten begint ie ook te klapperen. Zo ook als hij doorheeft dat ik weg ga, Karel niet ingaat op zijn pogingen om te spelen etc. etc. Moet dus alleen het geklapper ten tijde van rust in de gaten houden. Dan zou het wel een reactie op voer kunnen zijn.


Ik heb nog geen idee wat mijn mannen vandaag krijgen. Het ligt te ontdooien en ik label tegenwoordig niet meer. Ik proportioneer toch maar voor 4 weken ofzo dus dan krijgen ze gewoon alles wat ik heb verdeeld ergens in die 4 weken. Ik dacht alleen geitenvlees te herkennen in een zakje.

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet

honden foto van Nikki & Jet

Ook mijn bestelling is de deur uit. Hopelijk is alles op voorraad.. 

Het nieuwe menu wordt:

Maandag:         Haaksbarf paard ( 55% paardenspiervlees, 15% paardenorgaan, 15% paardenbot en 15% groente. De groente is wortel, broccoli en andijvie)

Dinsdag:
          Bandit geitmix (Biologische geit (vlees, botten, pens, hart, lever en niertjes en long), verse vis 5% (niet biologisch), 2% verse bio groenten, 2% bio zilvervliesrijst)

Woensdag:      Tinlo eend ( Vers eendenvlees, verse eendenorganen en verse eendenbotten)

Donderdag:     Bandit wildmix (Eerst nog Carnivoer wildmix) (hert, ree, haas, gans) (Wild (diersoorten variëren per seizoen), 3% biologische bladgroenten, 2% bio zilvervlies rijst.)

Vrijdag:           Tinlo konijn (Vers konijnenvlees, verse konijnenorganen en verse konijnenbotten)

Zaterdag:
        Bandit lammix (Biologisch lam (vlees, botten, pens, hart, lever en niertjes en long), verse vis (niet biologisch), 2% verse bio groenten, 2% bio zilvervliesrijst)

Zondag:          ½eendennek met zalmfilet. 

honden page profiel ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~ 3 doggies

honden foto van ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~

Eten is gehaald,  combidoos Alaska en 4 bakjes Bandit. Rund had ze niet meer, kip nog 4, goed tot eind maart. Kreeg ik dus 4 bakjes kip mee (2 betaald).Geloof alleen niet dat ik zin heb om 10 rollen Alaska te snijden, dus denk dat ik ze gewoon zo in de vriezer gooi, krijgt ze gewoon 2 dagen hetzelfde. 

Wilde naar het bos, maar Mellow blijkbaar niet, die ligt weer te slapen.  Combineer ik de middagwandelingen wel tot 1 lange. Ga ik nu bankhangen ;-)

honden page profiel Tanja en  MikeTanja en Mike 3 doggies

honden foto van Tanja en  Mike

tsss en niks voor ons meenemen?? naja zeg ;-)))))fraai is dat , volgende keer willen wij ook wel een combidoos;-)))

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vers vlees deel 21 - Vragen, informatie en kletsen over KVV, BARF en NRV." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 9 van 30 12 3 4 5 6 7 8 910 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Volgende forumvraag: Invloed van de "roedel"
^