Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vers vlees deel 21 - Vragen, informatie en kletsen over KVV, BARF en NRV." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Vandaag weer heerlijk gesmuld van DARF EKO met kippennekken.
Dit weekend 1x tammenga gegeten omdat ik het weekend weg was en mn moeder het even niet meer wist (en dus wat van hummer pakte). Maar dat liet hij toch maar mooi voor de helft staan.
Mn verwende kreng weet wel wat hij wil Biologisch!
Jet had maandag Haaksbarf zalm en gisteren poepte ze weer knal gele drap... Volgens heb ik nog voor 2x liggen en dan bestel ik het ook niet meer.
Vanavond heeft ze Carnivoer wildmix.
Misty vond haar konijnenkarkas net zo lekker, dat de merels aan de andere kant van het raam een grom kregen...., (gevalletje "dat doet ze normaal nooit", heeft absoluut geen baknijd, zelfs niet als de buurvrouw mee eet)...., ze zal wel gedacht hebben 'ik mag jullie broodjes niet eten, jullie mijn konijntje niet'
Heb het topic ontkoppeld van de blote hond
Vandaag Tinlo lam met een groentenprutje.
Net voor het eerst zelf bij caroba besteld, bestel normaal samen met Thessa & shanti, ook van HP.
maar die hebben nog genoeg en ik moet toch echt wel weer mijn vriezer aanvullen.
Dus dan maar zelf bestellen.
Hoop dat alles goed gaat ik vind het gewoon spannend:P
Haha
Ik heb besteld:
Tinlo Kip 1 kilo
Tinlo Eend kilo
Tinlo natuurlijk 1 kilo
Tinlo makreel 1 kilo
2x een kleine rat (om eens te proberen)
kiezebrink orgaanmix 1 kilo
kiezebrink zalmmix 1 kilo
Wij hebben een Peruaanse Naakthond reu en een Whippet teefje en zijn zeer enthousiast over Darf Eko.
Heeft er iemand ervaring met Darf Wild?
Aangezien hier hagel in kan zitten?
Geen ervaring met darf wild. wel met alaska fazant en daar zit ook hagel in. in heel veel wild. van alle merken.
Dit kan geen kwaad. de hond laat het liggen en anders poepen ze het zo weer uit.
Ik ben gisteren even bij Vers Voer langs geweest. De vis was al heel lang op dus weer even een berg sprotjes meegenomen. Vanavond staan dus sprotjes op het menu!
Verder nog wat geitenvlees, kiezebrinkmixen en geitenhart gekocht. Ook twee hazenschouders mee gekregen om te proberen. Jeetje, die zien er mooi uit! Helaas wel aan de prijs... En ze gaan alleen per 5 kilo. Heb wel iemand die wilt delen, maar dan heb ik alsnog 2,5 kilo en ik zou liever gewoon zo af en toe een kilo'tje kopen. Even over nadenken dus, want het is wel echt heel mooi spul.
@ Jan: geen ervaring met Darf wild, maar wel met wild over het algemeen. Hagel kan geen kwaad. Ze laten het hier gewoon in de bak liggen, maar als het een keer mee naar binnen gaat, komt het er ook gewoon aan de achterkant weer uit.
Is er iemand die interesse heeft in orgaan?
Ik heb het volgende:
16x Kiporgaan (16x150 gram = 2400 Gram)
14x Geitorgaan (14x150 gram = 2100 Gram)
Het zijn pakketjes van ongeveer 150 gram, en het is van alle organen wel wat (ik weet niet of elk pakketje compleet is).
Het mag geruild worden voor nekken (kip, eend of kalkoen) of pens.
Anders vraag ik er 3 euro voor (wel ophalen).
Eventueel kan er altijd wat bij besteld worden natuurlijk, en dan wordt het bezorgd ook eventueel.
Jaaaaaaaa...., ik wil het wel overnemen Maxine !!!
Toevallig af gelopen week een kilo orgaan ontdooid in de koelkast om te verdelen....., en vervolgens compleet vergeten doordat mijn man of zoon het naar achter geschoven had en er iets voor gezet was
Zat dus net te bedenken hoe dat op te lossen, maar als je het nog hebt, wil ik het graag komen halen deze week.
Bij deze is het dus weg
Ik heb wel nog steeds eventueel een vriezer in de aanbieding, die ik 2 weken geleden ook aanbood.
En toen vrat Karel z'n sprotjes niet en maakte Pepijn een klerebende van zijn bench door van iedere vis de kop af te bijten en de rest door de nemen te smeren.
Nou, ze hebben het allebei niet opgegeten... Normaal vinden ze sprotjes hartstikke lekker dus ik vertrouw het niet helemaal. Heb wat over was (van Karel zo goed als alles en van Pepijn de helft ongeveer) maar weggegooid en ze maar een pakje Renske gegeven dat ik nog had liggen.
Ik ga zo uit eten. Wordt vast feest als ik terug kom... Vis waar blijkbaar iets is mee was + Renske.... Hmmmmm dat wordt spannend.
Oei Leila...., dat klinkt alsof je de emmer, poetsdoek en luchtverfrisser maar vast klaar moet zetten
@Jan:
Wild kan altijd nog hagel bevatten, gen probleem aangezien lood kogeltjes al lang verboden zijn.
Hier een lompe boerenkinkel van 85kg dat genoeg verstouwd, maar ten aller tijden dat kleine pietluttige kogeltje in de bak achterlaat...
@Leila:
Misschien zijn er leuke hazenschouders te krijgen via barfplaats? Meestal stukken goedkoper, maar wel per zoveel kilo. Echter kan je wel makkelijk delen.
Rover had vandaag All Animal parelhoen en Lotgering wild. Ik ben de AA aan het opmaken, gisteren had Roof de Degomeat geit die ik nog groots wou inslaan, alsmede dan de lam en kangoeroe variant. Echter is hij toch weer misselijk na het eten van een vette diersoort?
Dan alleen maar de Lotgering wild houden wat bij hem wél goed gaat. De variant met paard die ik had kreeg hij last van. (ik denk ook de oorontsteking, de laatste spul opmaken resulteerde ook in klapperen met de oren)
Zijn oren gaan nu momenteel weer goed, afgelopen nacht toen ik thuiskwam van bedrijfsuitje was het weer mis, maar geen duidelijk zichtbare symptomen... aanstelleritus dus...
Hoewel?? Hij had wel bij de LG wild van de week (maandag?) de afvalresten van de geportioneerde hertenlong voor de droger (de bronchiën en de luchtpijp) erbij gekregen samen met eendennekken.
Hmm, alleen wild voor meneer en geen gevogelte meer dan. Mackenzie kreeg toen geen kip én eend, dus Rover toen ook niet. Terwijl parelhoen en kwartel wel goedgingen. Maar om Roof nou wel de AA kwartel en parelhoen te geven dat moeilijk te verkrijgen valt én relatief duur is voor zijn porties?
Rover is nou eenmaal wat forser, om hem nou op die 1kg per dag te houden is niet mogelijk. Dat arme beest kotst de longen uit zijn lijf en is kotsmisselijk de hele dag. Zolang ik magere soorten en wild blijf geven kan ik gewoon de 1,5kg per dag aanhouden. Das zowieso nog niet eens 2%...
Weet iemand of het kwaad kan dat er hagel in wild kan zitten? Dit is bij Darf wild het geval.
Vandaag Haaksbarf paard voor de dame. Toch maar weer 2x per dag eten geven. Gisteravond had ze echt en gigantisch dikke buik.
@ Jan: Er was al 2x antwoord gegeven op je vraag . Bij deze de 4de keer: In alle wildvarianten van alle KVV merken kan hagel zitten. De meeste honden laten het kogeltje achter in de voerbak en zo niet? Dan wordt het gewoon weer uitgepoept.
Vandaag Tinlo eend. Krijgt ze morgen maar bosduif met gehakt.
Als ik er aan denk zal ik er een fotootje van maken
En ik heb vandaag echt een humeur om op te schieten, gisteren ook al.
Vrees dat het deze werkweek niet meer goed gaat komen...
vanmorgen had Mike geitmix en vanavond konijnkarkas, rundvlees en prutje pens
Casper heeft vandaag lamsribben hertenvlees en lamslever.
Heb nog ongeveer 5 bosduifkarkas Es' liggen waar Casper niet tegen kan. En iets van fanazant karkas. Iemand interesse? Ik woon in Dongen.
bandit wild vandaag hier
ben nog geen enkele keer hagel tegengekomen in de bandit wild
maar moest het zo zijn, moet ik me dus geen zorgen maken lees ik
Hier vandaag een kilo lamspens! Was nog de laatste.
Gisteren heb ik bijna alles binnen gekregen voor een paar maanden voor Diesel.
10 kilo Kippennekken
10 kilo Kalkoennekken (waarvan 5 kilo al herpakt is in zakjes)
10 kilo eendennekken
Genoeg DARF Natuur voor 35 pakjes (dus ook al herpakt, gaat lekker makkelijk met darf)
7 Bandit vleesmix (480 gram dus hoef ik niets aan te doen)
15 kilo Bio Lamspens
15 Kilo Bio geitenpens
Die pens zit echt heerlijk verpakt! Is een doos van 2.5 kilo. Heb er nog niet in gekeken, maar als het 2.5 kilo in 1 stuk is, dan kan die door 3en en dan heb ik iets meer dan 800 gram. met 15 kilo kan ik dus 18x doen en met 30 kilo dus 36 keer. Dat is dus 36 weken haha. Pens hoeft dus niet meer aangeschaft te worden dit jaar gok ik. En nekken denk ik ook niet.
Vandaag krijg ik nog 12x bandit er bij volgens mij.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vers vlees deel 21 - Vragen, informatie en kletsen over KVV, BARF en NRV." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?