Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Help, mijn hondje moet aan de jas!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Je heb ook combi van tuig en jasje in een zonder maauwen en met ring voor de lijn aan te doen. kijk eens op marktplaats bij dieren en toebehoren
Meestal zit er een opening om het ringentje van het tuigje of halsbandje doorheen te doen.
Hier gaan ze niet lopen als ik het tuigje eroverheen aandoe en alleen met tuigje eronder maar het liefst lopen ze met een halsbandje eronder.
Jasjes hebben meestal klittenband of drukknoopjes dus als je daar je riem aanvast zou maken loop je inderdaad de kans om alleen met jasje te wandelen zonder hond
Nou, als je dan iemand ziet lopen met een jasje aan de riem en de hond loopt er ergens achter, zo van.....hier hoor ik niet bij.....dan weet je dat ik het ben!!
Kijk, Miriam schreef: Je heb ook combi van tuig en jasje in een zonder maauwen en met ring voor de lijn aan te doen. kijk eens op marktplaats bij dieren en toebehoren
Aan zoiets dacht ik dus ook!! Ik zal eens kijken op marktplaats! Bedankt voor de tip.
Ik zou aanraden wel voor een echt merk te kiezen (ja, ook in hondenkleding heb je merken)..Zodat je een goede kwaliteit jas koopt, welke regenbestendig is en ook lekker warm.
Ik kan je wel wat webshops geven die ook functionele jassen kopen zonder al te veel blingbling of andere accessoires er op;
www.hippehond.nl
www.juleshondenboetiek.nl
Mijn eigen ervaring is dat een goede merk jas veel langer mee gaat én perfect zit..Dan moet je denken aan een jas rond de 30 a 40 euro.
Wat maakt het nou uit of de pagina rose is
Maar goed ieder z'n ding....
Mij maakt niet uit de site eruit ziet als ze maar hebben wat ik moet hebben en goed en fijn leveren
ik ken een hond die een jasje heeft en die kan je bij de blokker kopen en het is een kerst jasje en die kost 5 euro bij de blokker met een mutsje speciaal voor kleinen en mini honden
Een kerst jasje!!
Hahahaha, geweldig.
(maar niet voor ons hoor,mijn man gaat daar echt niet mee lopen en ik ook niet. Maar ik snap best dat anderen dit leuk vinden!)
@Marcela, dat ga ik ook doen, zie mijn eerdere berichten.
@Caitlin, ik ga de linken bekijken, bedankt meis.
kijk dit is is zo een tuigje en een jasje je kan ook vragen of ze stof op de voorkant doet. kijk ff door de kleur en strikken heen he. je hoeft niet zo uit te pakken als je er niet van houd. ze maakt deze dingen op maat en in allerlei kleuren.
zij staat bij vrienden van mij op me hyves geef je wel prive haar hyves pagina ok. kan je het altijd ff vragen ja toch. stuur je ff een pb .
Ik heb de hyves bekeken en een verzoekje gedaan tot vrienden, en met jou naam vermeld. Ik ben benieuwd!!
ze kent me zelf niet goed haha hebben een keer gesproken, maar zij spreek zoveel mensen op een dag, heb haar pas gezien in hilversum. heb je bij haar foto,s gekeken , hahha. je moet er van houden he, maar wel mooie he wat ze maakt. hoop dat je snel antwoord terug krijgt van haar. ze is vaak te vinden op chihuahau dagen enzo.
Het profiel is niet voor iederen beschikbaar en lees ik nu, ze heeft een vriendenstop.
Dat wordt dus nies, tenzij ze mijn boodschap leest.
Ik zie op marktplaats ook een winkel in Bussum. Woon in Almere en heb altijd in Hilversum gewoond, toevallig hè.
Denk dat ik morgen maar naar Bussum ga dan met Sophietje, het is daar ook niet duur, ze hebben uitverkoop!
We zullen zien!
Oh, er staat wel een foto van DJ toen hij ook net naar de kapper was geweest, alleen is het daar niet zo kort als nu. Hij is een graag korter, maar je kan zijn smoeltje wel zien zo.
Ik weet niet of je wel eens in Lelystad komt, anders kun je ook nog kijken bij Intratuin, Jumper en Tropica.
Die laatste heeft niet heel veel keus, maar wat ze hebben zijn wel kleine jasjes.
Ik heb Mellow haar jas naar zo'n kledingreparatiebedrijfje hier gebracht.
Die man heeft een gat voor de ring van haar K9 tuig gemaakt.
Dus eerst tuig om, dan jas aan, ring door opening en loopriem eraan klikken.
Werkt perfect!
Dus mocht ik slagen voor een nieuwe jas, dan laat ik er weer een gat inmaken voor haar tuig.
Aan de ene kant zonde, maar tuig over de jas heen is geen optie (zo groot is haar tuig niet).
En met halsband loopt ze niet, dus ik vind dit een perfecte oplossing.
ze heeft vriendenstop , maar ze reageert wel op berichten hoor, dus ff geduld hebben. je hoef ook geen vriend te worden om een vraag te stellen toch. en ze helpt iedereen, maar zit natuurlijk ook niet hele dagen achter de pc he. maar als je naar een winkel wil gaan , ben je daar vrij in hoor.
Ik zou met de hond naar een dierenspeciaalzzak gaan.
Die kunnen je ook wel een goede raad geven wat het beste voor de hond is.
Heb je niet toevallig een hondenboutique in de buurt? Zodat je kan passen..Die verkopen vaak ook de ''echte'' merken namelijk..
Ik heb zelf geen winterjasjes meer liggen, anders had ik er gelijk eentje naar je opgestuurd zodat je kan kijken of het wat is.
We hebben hier een Jumper en een Ranzijn en dan nog een dierenwinkel Zodiak. Maar ik denk niet dat die veel keuze heeft. Ooit weleens gekeken bij de Ranzijn, maar dat is alleen maar van dat rose spul en zo. Bling-bling. Nou, da doen we dus echt niet.
Ik ga morgen naar Almere stad naar de Jumper, als ze daar niets hebben wat ik aardig vind, dan rij ik door naar Bussum. Daar is een winkel die uitverkoop heeft. Je weet maar nooit.
Jammer dat je niets meer hebt liggen, maar ik had het misschien niet willen hebben, het is tenslotte van je lieverd geweest, dat moet je gewoon bewaren, meis. Toch?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Help, mijn hondje moet aan de jas!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?