Naast het mooie badje in de tuin, willen ze hier ook andere afkoeling. Alles is uitgeprobeerd. In het gras, op de stenen in de schaduw, onder het afdakje en zelfs in de plantenbak!!
Maar toen vrouwtje stiekem een oogje dicht deed om te genieten van de zon, heeft Falkor een gat gegraven(Dat mag niet lieve Falkor!!). En kijk eens hoe ik hem vond:
'Falkor wat heb jij gedaan?!'
Zo'n kopje kan je niet boos op worden toch?
Dus dan maar even het pretbekkie:
Jullie honden ook andere koelplekjes behalve het water en het badje?
Liefs,
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Afkoeling in de tuin(stiekemerds)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
haha grappig hoor! (minder voor jullie). maar bambi gaat gewoon naar binnen als ze het warm heeft (koeler) . maar net heeft ze iets anders ontdekt;
ze is onder de heg door naar de buren gegaan! blijkbaar meer schaduw ofzo? nou niks hielp behalve het girafje met geluid. daar luistert ze (gelukkig) altijd naar! gisteravond deed ze het ook al. het is al een hele tijd geleden de laatste keer was vorig jaar ergens toen ze nog pupje was!
raar beest...
liefs melissa
ha, ha, ha stiekemerds! Ik laat met extreem warm weer vaak de tuinslang zachtjes stromen zodat de tegels lekker koel zijn.( via de voet kusentjes raken honden ook veel warmte kwijt) Ik moet meneer nog laten wennen aan zwemmen enzo, de douche zit er nu goed in, hij rent niet meer weg. Hij drinkt ook beter uit de kraan of tuinslang, maak er een spelletje van en je vangt twee vliegen in een klap; Hij is nu mooi afgekoeld en bevochtigd en hij ligt nu naast me op de bank te knorren, want o wat wordt je moe van de kraan
leeg drinken, !!!!!!!
goed aan gedaan, om je niet druk te maken, veel te warm. hahaha
bamse had er ook zo,n houtje van, de tuin was nog niet klaar, wilde helpen. ja van de wal in de sloot. maar jouw hond heeft het lekker koel gehad. ja toch.
alleenwat een werk om hem schoon te maken.
gr. willemijn.
Hahahahaha moeilijk he boos worden op zulke bekkies!! Maar ach voor een keeer mag het toch?
En weeeeeeeeeer kijk ik gewoon naar Chicky!!!!! Hahaha
Super footjes!!!
Onze honden zwemmen enorm veel.. en liggen graag in de gang! Daar is het lekker koel!
Liefs!
Hahahahahahah Wat een heerlijke boeven heb je toch gelijk hebben ze, en dan die lekkere bekkies er bij
nee kan je niet boos op worden.
Ja die van mij verstoppen zich achter de conifeer en dat mag niet want buurvrouw heeft er een gevaarlijk hekkie staan erg scherp kwam Abby pas geleden nog achter
Maar daar verstopt ze zich dus, en als ze er uit komt kijkt ze van ik ben nergens geweest hoor zie je verkeerd
Liefs natascha
Voor deze ene keer mocht het, het gat heb ik al weer dicht gegooid/geveegd
Maar met het warme weer heb ik geen zin om boos te worden en het is toch al te laat, want hij lag al zo lief en bleef maar zielig kijken
Meestal ligt Falkor ook zeg maar op de drempel, voor de deur binnen waar de deur open is, dus dat die ook lekker de wind vangt en dan zie je z'n koppie omhoog om van de wind te genieten. Heerlijk!
Waar de hondjes toch niet allemaal liggen hè, om wat verkoeling te zoeken
Liefs,
Wat een leuke foto's joh!
Maare, ook wat dit betreft is Spike (te) braaf!
Ook hier geldt weer; als pup heeft hij dat een paar keer gedaan, maar daarna niet meer.
Het geeft wel een leuk verhaal en leuke foto's!!
Spike ligt op het laminaat op op de mat voor de deur,
net als Falkor. Lekker met een beetje wind!
Groetjes, Anita.
Wat een lieve foto's en ... nee... op zo'n koppie kan je echt niet kwaad worden hahaha
Raisa gaat altijd op planten liggen onder een tafel die we onder het raam hebben staan. Heerlijk koel. En dat plekje heeft ze zich echt toegeeigend en hebben we haar nooit kunnen afleren. Ook niet hard genoeg geprobeerd, ze ligt daar altijd zo tevreden.
Raya heeft op een braakliggend stukje tuin een kuil gegraven en daar ligt hij altijd. Sjouwt ook altijd alles van binnen naar die kuil toe.
Shyra ligt eigenlijk overal.
groetjes Marianne
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Afkoeling in de tuin(stiekemerds)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?