Hallo allemaal,
Ik heb even een vraagje over een brok...
Boomer eet eigenlijk al 2jaar vlees en dat smaakt hem prima
Maar wil voor zo af en toe toch een een brok geven, omdat het in sommige gevallen toch wel eens makkelijker is dan vlees.
Bijvoorbeeld als we een dag weggaan, wanneer ik bij m'n vriend blijf slapen, of als ik het vlees ben vergeten te ontdooien *slecht baasje*
Nu kwam ik deze brok tegen in de (web)winkel waar ik normaal het eten bestel, voor zover ik kan zien is het een prima brok, maar eigenlijk heb ik 0,0 verstand van brokken
http://www.novosite.nl/level3pages.php?f=djairosnature&pageid=13372
Wat vinden jullie hiervan, is het een goede brok?
Nogmaals het wordt geen hoofdvoeding, wordt hooguit 1x per week gevoerd, misschien nog wel minder.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Naturis hondenbrokken" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Dag Mandy,
Als je het enkel doet om es een vakantie te overbruggen, of omdat je vergeten bent een diepvriesworst uit te leggen (overkomt mij ook hoor), is er nog een oplossing: gesteriliseerde worsten van Rodi. Deze kan je gewoon op kamertemperatuur bewaren en toch bestaan ze uit vers, rauw vlees. Ik heb er altijd zo een paar in huis, voor een 'noodgeval'.
Renske versvlees is lichtgestoomd en buiten de koelkast of diepvriezer te bewaren.
Het bevat 80 procent vlees en geen chemie of zout.
Ik geef zelf het versvlees, maar ook de brokken van Renske.
Die zijn ook met veel vlees, geen chemie en geen zout.
Er zit geen graan in, de rijst is glutenvrije wilde rijst.
Het vlees kan gewoon bij de brokken.
Ik gebruik het al jaren.
Die worsten heb ik eens geprobeerd, maar als Boomer dan een wind(je) laat waaien, schieten de tranen in je ogen van de lucht, en hij krijgt er dunne ontlasting van, dus echt een gezonde optie, voor zowel hem als voor ons is dat niet
Daarnaast wil ik ook eens een brok geven omdat hij zo'n bal heeft waar je brokjes in kan doen, en daar is hij helemaal wild van, dus dan gaan daar ipv van snoepjes, brokken in... Heeft ie wat te doen en gelijk z'n maaltij binnen.
Ik ben zelf geen specialist van brokken en vers, maar naar wat ik hoor mag je die twee niet mengen en moet er minstens 8 uur tussen de versvleesmaaltijd en de brokkenmaaltijd zijn (er zouden verschillende maagsappen worden aangemaakt)? Ik weet dus niet of het wel zo gezond is om brok in zo'n speelbal te doen...
Er is wel een koudgeperste brok van Marcus Muhle en die zou je wel met vers vlees mogen mengen... maar geen idee of die eigenlijk zo gezond is.
Hallo, specialisten op het forum???
De brokken en het versvlees van Renske kunnen gewoon bij elkaar gegeven worden.
Deze zijn op elkaar afgestemd.
Als het maar voor heel af en toe is maakt het toch totaal niet uit wat voor brok je erbij geeft.
Tenzij je hond gevoelig is voor bepaalde voedingsstoffen. Maar als dit niet het geval is hoef je je daar niet druk over te maken.
Onze honden krijgen (op Romeo na, die mag het niet meer) ook kvv en Barf producten. Maar daarnaast ook brok voor af en toe.
Julia heeft een glutenallergie, dus zij krijgt Orijen.
Maar Anders heeft totaal geen voedingsgevoeligheden, dus zij krijgt voor tussendoor brokjes van het merk Romeo van de Aldi.
Wat zoek je in een brok, wat wil je absoluut niet en wat juist wel?
Wij doen ook brokjes in de voerbal. die krijgt hij als we beiden uithuis ah werken zijn. Dat is 's ochtends om 8u. Hij eet nooit voor 19u , dus zo kan je het ook doen. Vaak is het gewoon een staaltje dat ik erin doe. Rommelbrokken dus.
Die brokjes zijn wel niet zijn eten, maar gewoon ontspanning, 's avonds krijgt hij vers.
Binnenkort (als de kerstman mijn droogmachine brengt) gaan er ook gedroogde vleesjes in
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Naturis hondenbrokken" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?