Karel heeft een baaldag. Of loop zichzelf gewoon gigantisch aan te stellen. Ik weet het niet. Het is iig niets ernstigs, ik ken hem al langer dan vandaag. Feit is dat meneer al de hele ochtend loopt te zuchten, kreunen en steunen. Net ging dat over in janken en Pepijn, solidair als hij is, doet lekker een potje mee. Ik zit hier dus op een regenachtige zaterdag met twee jankeballen opgescheept. Gezellig.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Stelletje jankerds" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Het is me toch ook wat! Verveel je je te pletter en heb je eigenlijk ook geen zin om iets te doen, regent het ook nog eens de hele tijd en ja dan ga je je toch aanstellen? Krijg je in ieder geval aandacht. Van wie dan ook
Aandacht zal denk ik inderdaad het doel zijn. En ik moet toegeven... meestal krijgt hij die op den duur ook wel, want het is zo komisch en dan moet ik toch lachen. Eigenlijk moet ik ze natuurlijk negeren, maar dat is soms er lastig haha.
Leuk filmpje daar bedoel ik mee leuk om je honden eens te zien ipv foto
Tja regen weer koud en nat, wat moet je dan... een beetje zeuren
Ach gut...wat klinkt dat zielig
Konden ze maar praten he? Dan konden ze je vertellen wat het is. Je kunt er soms best bezorgt om zijn. Ik wel tenminste.
Dat scenario ken ik!
Ik geef Ziva dan gelijk... Ze heeft echt wel een hondenleven
Ach...Karel zal loops worden!Dat zal het zijn hahaha
Tuurlijk niet
T'ja een beetje aandacht vragen
Geniet van het gratis concert
haha die oogjes er ook bij!
Hij heeft vooral heel veel medelijden met zichzelf volgens mij
@ Nadine: ja op een filmpje zie je beter hoe ze zijn he? Al zijn het niet altijd van die zeurpieten gelukkig haha.
@ Patricia: oeioei als die twee hier konden praten dan zou ik oordoppen kopen denk ik. Anders zou ik de hele dag discussies moeten voeren haha. Maar het zou zeker fijn zijn als ik wist wat er aan de hand was. Vandaag durf ik wel te gokken op de teckeleritus.
@ Emmy: haha ja hier klets ook vaak met ze mee.
@ Tamara: Loops! Dat is het! Aaaah... arme Carolientje! Concert staat momenteel op vol volume. Vooral Pepijn blijkt een talent te hebben voor flinke uithalen. Ik ga hem opgeven voor een talentenjacht denk ik.
Zielig Leila, zijn ze je kanjers Pepijn en Karel
Ik zette m,n geluid harder, wie deed er mee, met Karel en Pepijn, juistttttttt Chicka.
Die ging ook zo zitten, toen ze Karel en Pepijn zo hoorde, ging echt gewoon mee zitten piepen haha, ik moest er wel om lachen
Ze3 vervelen zich misschien omdat ze niet lekker naar buiten kunnen met het weer.
Maar wel een leuk filmpje van ze.
uhhhh ben jij begonnen vanochtend ? toen je de gordijnen opentrok ? en naar buiten keek ?
diep zuchtend, van wat een rotweer zeg, en dan er uit moeten in die regen ?
ja logisch dat je honden solidair met je zijn, hahahahaha
@ Paula: hahaha dus Chicka is stiekem ook een jankebal!
@ Corrie: Gelukkig is hier net de zon gaan schijnen dus heb ze meteen even mee naar buiten genomen. Hoop dat ze nu hun klep houden haha.
@ Willemijn: Ja tuurlijk, het is mijn schuld! Haha zou best kunnen dat ik niet al te vrolijk werd vanochtend van het uitzicht. Één van de weinige keren dat ze het me eens zijn dus...
Hoe zieliger je tegen ze gaat praten hoe ellendiger ze zich voelen, haha. Het is ook wel écht rotweer hoor!!
hihi had het geluid aan. Maar volgens mij is het aanstekelijk want Shadow is nu ook aan het piepen
daar hebben we duo komiek en co.
jee je zou er bijna medelijden mee krijgen hoor, en dan die oogjes , smelt , gewoon helemaal van jullie, en ik ben geen teckel mens, maar als ik jullie zie. ja word ik weeig hoor. jullie zijn de enigste twee teckels die mijn hart dus wel hebben gestolen. en ja moet je toch van hele goede huizen komen hoor.
ochjee..het is inderdaad lekker druilerig weer buiten.
met het zien van het filmpje krijg ik ook medelijden met ze..
arme teckels
wat een geinig filmpje....klinkt echt zoooooooo zielig
ook hier reactie hoor !....gaan mooi mee doen.......dus ik kan het niet laten het nog eens te laten horen.......en yap allemaal bij de laptop....hoofden scheef en uhhhhhuuuu
@ Sanne: Haha ja klopt, je kan ze helemaal zielig praten. Totdat ze door hebben dat ik ze in de zeik aan het nemen ben. Dan keren ze me de rug toe en wordt ik een uur lang niet meer aangekeken.
@ Paula: Écht Uteregs dialect!
@ Myriam: Hier zitten nu twee teckeltjes helemaal trots te wezen!
Supergrappig dat jullie hondjes met ze mee gaan doen! Straks hebben we een ware depressie-epidemie ontketend hier haha.
Het is de regen Bobbie wilde niet naar buiten en keek me in de ochtend aan als ik naar de deur liep van ik ga lekker niet mee :P Maar toen hij zag dat het smiddags droog was geworden wist hij niet hoe snel hij naar buiten moest haha
hahaha,het verrotte leven van Karel en Pepijn... had je vandaag misschien beter in het westen kunnen zijn,geen regen hier,dus geen depri hondje
Hahah echt een heel leuk filmpje!
Wat is Karel toch zielig.. pfff prins op de erwt lekker op een kussen op de bank en dan nog piepen haha
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Stelletje jankerds" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?