Morgen komt mijn nieuwe puppy naar huis.
Het is een choco-tan engelse cocker, ik kan geen foto's laten zien maar dat komt wel.Hij noemt nu Noddy maar dat ga ik veranderen in Denzel.
Dank je wel allemaal!!!
Alles staat al netjes klaar om de kleine zich thuis te laten voelen.
@Mireillevdw, ik weet niet of ik dat hier op het forum mag vernoemen,
indien dit wel mag weet het me dan even te zeggen graag.
Volgens mij mag je de fokker of kennel gewoon noemen hoor, mits het geen adres of telefoonnummer o.i.d. bevat.
Gefeliciteerd met de pup, ik hoop dat haar ouders uitgebreid getest zijn geweest en van alles vrij zijn bevonden, het is nl niet echt een gezond en sterk ras, de cocker van mn buurvrouw is aan de erfelijke kwalen gestorven. Als ze getest en gezond zijn wens ik je enorm veel plezier met je pup! Ik weet hoe spannend het is om zo een klein schattig dingentje te verwelkomen en je krijgt er enorm veel plezier van!
Gefeliciteerd, altijd leuk om een pup in huis te hebben, jammer genoeg worden ze zo snel groot
Dank je wel allemaal.
De kennel noemt 'Csipirkei Cockers'.
Die mevrouw zegt dat de ouders op PRA,HD en FN getest zijn en vrij hiervan bevonden zijn.
Groetjes !!!
vraag even een copy van uitslagen testen...handig voor de dierenarts
veel plezier met je nieuwe pup
Hoi wat grappig is mijn stiefdochter heeft ook een pup bij hun gekocht.Volgens de berichten van haar is het een vertrouwd en goed kennel.Heel veel plezier gewenst
Ben erg blij met jullie reactie op de kennel, ik had er wel een goed gevoel bij,
maar met wat extra positieve reacties voel ik me toch nog geruster.
Vanmiddag is het dan zover....., nu wordt het wel héél spannend!!!!
Foto's zet ik zo vlug mogelijk bij mijn profiel.
Heel veel plezier vandaag met de thuiskomst van jullie pupje!
Hele mooie pups trouwens, ik ben verliefd op choco neusjes
Wat een mooie foto's op hun site. Ze staan op deze site trouwens ook vermeld als fokker. Ben heel benieuwd naar de foto's
Heb net het fototoestel klaar gelegd, nog een heel uur voor we vertrekken dan een uurtje rijden
en we zijn ter plaatse. Het zal wel een uur of vier zijn als ik thuis kom.
Weet niet of de foto's al voor vandaag zullen zijn, maar wel zo vlug mogelijk.
Bedankt allemaal voor de fijne reactie's.
Jullie zien en horen nog van me.
Groetjes !!!
Jullie zijn er nu dus al! En lekker aan het knuffelen waarschijnlijk. Heel veel succes met de terugreis en de eerste dagen.
Wat leuk zeg! Hier komt ook Cody zijn vriendinnetje Rouska vandaan.
Erg mooie honden daar.
De pup is thuis, het is een reutje geworden en ik heb hem de naam Denzel gegeven, met een knipoog naar de acteur Denzel Washington en ook omdat hij dat chocoladekleurtje heeft. Deze nacht om 3u kon ik het gepiep en gehuil niet meer aanhoren en ben ik met hem in de zetel gaan liggen (totaal verkeerd ik weet het). Pitou blijkt jaloers te zijn en jaagt hem telkens weg, Zino (dat had ik een beetje verwacht) gaat van hem lopen. Kan ik daar iets aan doen of zal de tijd het oplossen? Alle sugesties zijn welkom. Foto's volgen nog, ik heb nog geen tijd gehad.
Groetjes !!!
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?