Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "De vraag maar raak hond is Spike." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Spike wat denk je !!!!!!!!!!!!!!
Hoeveel fotos hebben vrouwtje en baasje van jou kunnen ze al behangen
@ Yvonne. Goedemiddag! iK BEN WEER UIT HET WERK EN MET sPIKE wezen wandelen en nu maar eens de vragen beantwoorden...
Spike is niet bang voor dieren als ze gewoon rustig zijn.
Hij is wel eens een beetje bang geweest voor een kudde koeien die achter hem in het weiland op hol sloeg en voor een zwaan die klapperend met de vleugels zijn kroost beschermde.
Van het weekend onweer?! Fijn vind SPike het niet en als er dichtbij echt een knal is dan is hij een beetje onrustig, maar echt bang is hij niet.
Thanks!
@ Yvonne. We kunnen wel behangen met de foto's van Spike!
De laatste tijd staat alles alleen op de pc en online, maar
van voor die tijd hebben we zoveel foto's!
Dat is zoooo leuk om terug te zien!
Zo, vandaag nog en dan is Spike niet langer meer de vraag maar raak hond...dus ik moet iemand anders gaan vragen...
Ik ben hard aan het denken wie heet gaat worden!
Groetjes, ANita.
Waar is de leukste plek waar Spike is geweest
En waar het verst.
En waar zou je nog wel eens met Spike heen willen.
Liefs natascha
met welke hond van hier denk je dat Spike het goed zou kunnen vinden ?
Groetjes
@ Natascha. Leuke vragen hoor, bedankt! Nu kan het nog... ; - )
De leukste plek waar Spike is geweest is een veen gebied een half uurtje rijden hier vandaan. Daar liepen ook dieren los en dat vond hij prachtig, hij had het helemaal naar zijn zin!!
Het verste...ff denken...Noord- Holland...
Niet zo ver he?
Lekker met SPike naar Oostenrijk op wandel/trekvakantie.
Heerlijk genieten van de natuur, van elkaar en elke dag weer wat nieuws!
Groetjes, ANita.
Ja dacht zal nog even een paar stellen aan je
Als ik je nou heel erg lief aan kijk (kijkt nu heel erg lief) mag ik dan Spike adopteren van je
@ Monique. Ook een hele leuke vraag!!
In ieder geval met alle vrouwtjes en met Falkor en Spikey.
Tja Natascha, wat zal ik nu een schrijven... dat je een slijmerd bent? Volgens mij vind jij iedere hond leuk!
Je mag wel zijn pleegmoeder worden, stop ik hem af en toe achter je deur!
Groetjes, Anita.
Ik een slijmerd hmzzz nee hoor. maar ik vind iedere hond leuk, maar Spike is wel de favoriet
Oke Spike je hebt een pleegmoeder
Liefs natascha
Hoort daar nog een ceremonie bij, bij pleegmoeder worden?
Ik weet het niet...jammer dat je ver weg woont en wij geen vervoer hebben behalve de trein voor zo'n afstand en jouw omstandigheden met Binky zijn er niet naar...
Spike is trouwens blij met je!!
Poe hee, ik weet nog niet wie ik wil vragen, ga dat zo wel doen...
Groetjes, ANita.
Als binky er niet meer is
mag spike best wel een daggie komen hoor en jij ook. of kom een keer jou kant op. Ik wil me pleeghond ontmoeten
ben blij dat Spike blij me is
Liefs natascha
jee lekkere fout
ik bedoelde ben blij dat Spike blij met me is. en ben ik ook met hem. zo moest het
Hoe vonden jullie de vragen ? welke vraag mis je nog en geef daar dan antwoord op ?
@ Natascha. Nou, een ontmoeting dan in het vooruitzicht!!
We vonden de vragen erg leuk, bedankt namens Spike en mij voor jullie interesse! Het was heel leuk om te doen!
Soms moesten we diep nadenken, een andere keer moest ik lachen om de originele vragen...
Of we een vraag hebben gemist...ik denk het niet. Er vallen er nog wel wat te bedenken maar er is zoveel gevraagd, heel leuk!
Droomt Spike wel eens? Ja en dan trappelt hij in zijn slaap, draaien zijn ogen en blaast hij met zijn lippen.
Snurkt Spike? Heel af en toe.
Wat is zijn favo vervoermiddel? De scooter!!
Daar komt Ronald aan, ff lekker wat eten...
Groetjes, Anita.
Het was moeilijk om een volgende "vraag maar raak hond" uit te kiezen...waar laat ik mij door leiden?
Een forummer waarmee ik persoonlijk contact heb of al heb ontmoet? Wiens hond ik heel leuk vind? Enz...
MIJN KEUS IS WILMA MET BIKKEL GEWORDEN!
Wilma en Bikkel, heel veel plezier met het beantwoorden van de vragen!!
Groetjes, Anita.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "De vraag maar raak hond is Spike." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?