Niet erg informatief maar wel erg leuk!!
Ik vind het altijd zo schattig om te zien hoe honden met baby's omgaan
Begint pas vanaf 1:35
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hond en Baby (filmpjes)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Het zijn zeker leuke filmpjes!
Echt heel schattig hoe voorzichtig ze met de baby's zijn.
Maar toch zal ik dit nooit zelf doen...
ach gosh wat schattig! ook al kun je honden met kinderen eigenlijk niet vertrouwen het is geniaal om te zien hoe lief en zacht ze met baby's omgaan! hier nog zo 1 hoor, yara kan een lompert zijn maar als er een baby/ kind is is ze echt heel voorzichtig!
mooie filmpjes!!
Ben ik met jullie eens.. het is heel schattig maar ik zou ze ook nooit 'alleen' laten.. bijv de hond met het ijsje.. dat is heel lief maarja wat nou als hij besluit niet te delen en een snauw geeft naar de het kind..
Maarja ik vind het toch schattig
heel schattig, maar ik vind het wel vragen om moeilijkheden! die van mij zijn ook heel lief met kinderen, maar zou ze nooit met zulke kleine baby's willen laten liggen.. zeker niet in een mand of zo..
Ik vind de filmpjes erg lief samen met de hond.
Maar ik zou het niet durven het blijft een hond al zijn ze nog zo lief.
Heel lief ! Bij het laatste filmpje zat ik stiekem te wachten op het moment dat de hond HAP zou zeggen, maar dat gebeurde niet gelukkig.
Caitlin: dat had ik ook wel een beetje.. maar met de wetenschap dat iemand het filmpje dan waarschijnlijk niet op internet zou zetten kon ik hem met een gerust hart kijken
@Linneke: Daarom zeg ik ook waarschijnlijk.. maar je hebt gelijk hoor.. hopelijk kom ik nooit zo'n gruwelijk filmpje tegen
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hond en Baby (filmpjes)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?