
Hier is het begonnen, toen ik een BS vond: http://www.hondenpage.com/hondenforum/89023/hond-gevonden!-%28en-naar-amivedi-opvang-gebracht!!%29.php
ON-GE-LO-FE-LIJK!!!!
Ik kwam die mensen op de terugweg van school tegen.
Die rare schijnheilige *********** mensen!!! Grrrr, ik kan ze wel verrot schelden!
Zijn GEEN liefhebbende baasjes en willen alleen maar een hond voor waken en omdt het "stoer" staat.
Vraag ik die mensen of ze blij zijn of ze hun hond terug hebben.
Verteld ze met een grijns op dr gezicht dat het niet eens opviel dat ie weg was, ze hadden het niet eens gemerkt. En dat ze waarschijnlijk snel een nieuwe hadden gehad als ik m niet gevonden had. Want "het is maar een hond". En het is ook zo vervelend om dat "rotbeest" uit te moeten laten. En dat hij zo veel eisend is!
Als ik hem niet had terug gebracht, was het ook niet erg geweest. Ze "konden wel weer aan een nieuwe komen".
Want "dat stomme beest moet gewoon niet weglopen".
Ik kon wel huilen en uit mn vel springen. Het is jammer dat het niet mag. Ik had ZO graag die lijn uit haar handen gepakt en die hond mee naar huis genomen! Ik denk dat dat mens het zelfs wel leuk had gevonden als ik dat had gedaan!
Ik heb ook gehuild, op de fiets, toen ik verdwaasd wegreed. Wat een leven moet die lieve jongen hebben!
Ik zou er veel voor over hebben om die hond daar weg te halen en hem een nieuw huis te geven. Is het niet hier, dan ergens anders.
Ik heb zo'n medelijden ermee!
Ik zou hem graag willen helpen!
Mensen! Waar gaan we toch heen??
Eerst schijnheilige lieve baasjes zijn, en dan aan de redder vertellen dat het niet erg was als ie niet terug was gekomen.
Daarna rukte ze hem mee aan de lijn, om naar huis te lopen.
Grrr, ik kan wel schreeuwen, gillen, huilen, schelden, schoppen en nog veel meer! Al heeft het geen zin!
Ik heb zo'n hekel aan dat soort mensen!!!!
Als er maar iets was wat ik kon doen voor die lieve jongen.....
Zucht....
Ik zie de hele tijd die lieve, vertederende blik voor me,
die word veranderd door die verschrikkelijke mensen!

x Hannah
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ongelofelijk, vervolg van een hond gevonden." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
2 doggies 
Hannah wij hier op het forum zijn hondengekken. Wij vinden dit net als jij niet normaal. Helaas is het zo dat er buiten dit forum misschien nog 15% van de andere eigenaren zo zijn.
De rest vind het inderdaad "maar" honden en nemen niet alle moeite. Dit is iets wat je gewoon moet leren accepteren want eerlijk gezegd vind ik je nu nogal hysterisch.
De wereld is niet ideaal en er gebeuren nog wel ergere dingen dan dit met deze hond. Als ik jou was zou ik dingen proberen los te laten want de last van de hele wereld op je schouders is errug zwaar.

Sorry,
maar ik heb deze hond gevonden en kreeg er een gevoel bij.
Omdat hij zo lief was, maar ook onzeker.
Ik trek het me dan heel erg aan.
Ik geef mezelf ook een beetje de schuld dat ik deze mensen de hond terug gaf

Nu ik het over lees is het idd wel een beetje HEEL druk, maar ik kan me gewoon heel boos maken over zulke mensen
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ongelofelijk, vervolg van een hond gevonden." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?