ik vraag het mij al een tijdje af
wat is het beste voor een hond
een bench om in te slapen of gewoon een mandje?
hier slapen ze gewoon in een mand in de veranda maar nu slapen ze binnen voor senna\'s heup
ik wil het graag weten en ook eigenlijk waarom dat het beste is...
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wat is het beste?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Datgeen waar de hond zich het prettigst bijvoelt.
Het een zal niet beter zijn als het ander, hangt van je hond af.
Dat is voor iedere hond weer anders ,
ik heb benchslapers en mandslapers ,
maar ook honden die gewoon op de vloer slapen
Chicka heeft een hele tijd in de bench geslapen, overdag en de nacht.
Nu heeft ze een ander plekje gevonden, waar ze heerlijkkkkkkkkkkkkkk slaapt
Groetjes Chicka
Hier hebben ze keuze uit meerdere dingen.
Zo heb ik een bench, 2 manden en 2 grote kussens en 1 zitzak.
Maar Chief heeft het bijna altijd warm en ligt lekker op de tegel vloer.
Diablo kiest voor zijn mandje in zijn bench of de zitzak.
Als Chief zin heeft ligt hij wel eens op het hondenkussen.
Dusja geen idee wat beter zou zijn, ze gebruiken het hier allemaal.
Hier slaapt Willem alleen s'nachts in z'n bench. Voor de rest heeft hij een mand, een zitzak en de gehele grond tot z'n beschikking. De mand gebruikt hij vooral om in te spelen de zitzak ook, en als hij wil slapen ligt hij graag op onze voeten.
Dat buiten slapen is ouderwets. Bij boerderijen gebeurt dat voor de waak, maar dan moeten ze minstens een goed plekje hebben.
Neem ze lekker bij je, wat heeft t voor nut om ze niet iets prettigs te geven.
Gewoon lekker knus maken, genieten zij, en jij ook
Tja, het maakt niks uit..
bench is bv nog handig voor slopers of met zindelijkheid trainen...tis maar wat je hond en jij het fijnst vinden.
let alleen wel dat je de bench rustig moet aanleren!
Boomer heeft alleen als pup zijnde snachts in een bench gelegen, maar wilde daar op een gegeven moment niet meer in, en verkoos het bed boven de bench
En beertje heeft tot aan haar 3e in een bench geslapen snachts ( wel met het deurtje geopend ) omdat ze niet in een mandje of iets dergelijks wilde. Sinds een half jaartje blijft ze wel uit de bench en heeft ook het bed gekozen
Tijger slaapt altijd op een kussen, maar neemt de keuze van Boomer en Beertje een beetje over .
Het is maar net wat je honden het prettigst vinden. De ene vindt een bench geweldig, de ander een mand.
Een hond moet droog en tochtvrij slapen.
Het beste slapen is in gezelschap van anderen, mens of hond, de hond is immers een sociaal dier.
Een dichte kooi is niet geschikt als hondenverblijfplaats voor langere tijd omdat een hond bewegingsvrijheid moet hebben.
Verder is het natuurlijk heel persoonlijk, veel honden liggen graag wat hoger met uitzicht; een bank is dus ideaal voor onze honden.
Als je een mand koopt let dan op de afmeting, veel honden vinden het prettig als deze net aansluit als ze opgerold liggen en dus niet te groot zijn.
ik wou gewoon weten wat eigenlijk het beste is want ik zie eigenlijk veel dat mensen hun honden in een bench laten slapen
dus wou ik dat wel eens weten
onze honden hebben al hun mand en nu ook de zetel
mikey het sávonds in de bench en dan gaat diva boven op de overloop in haar mand liggen en overdag gwn los meestal liggen ze dan op de bank
Ik ben zelf geen fan van benches, heb er dus ook geen in huis maar ik vind zeker niet mensen die ze gebruiken slecht of zo. Ik denk dat het voor iedere hond anders is. De een vindt een bench heerlijk, een eigen veilig plekje waar die zich kan terugtrekken. Nou ideaal toch! De ander heeft liever wat meer vrijheid en zoekt zelf wel uit waar die gaat liggen. Ook prima! Ik zeg dus ook altijd tegen mijn pupkopers dat ik zelf geen fan ben van benches maar daarnaast geef ik ze wel advies hoe je deze moet gebruiken indien zij toch wel zelf een bench willen gebruiken. Er is namelijk niks mis mee mits de bench natuurlijk juist gebruikt wordt en niet als strafmiddel of zo maar dat lijkt me logisch.
Een hond buiten laten slapen vind ik weer een ander verhaal, daar zijn alleen echt bepaalde rassen geschikt voor. Maar goed het is mij niet helemaal duidelijk of jouw honden nu buiten onder een overkapping slapen of binnen dus daar ga ik niet nu voorbarige conclussies over trekken...
Ik denk dat dat heel persoonlijk is.. Ik heb een bench en vind het ideaal voor mijn jonge hond, vooral omdat ik gewoon naar me werk moet overdag en ik dan zeker weet dat ze geen kattenkwaad uithaalt of d'rzelf bezeert of iets.. Ik kan d'r nog niet los laten als ik weg ben, ik heb het wel een paar keer geprobeerd maar ze sloopt haha en trekt alles ondersteboven.. Maar als ik thuis ben en ik ga bijvoorbeeld boven een uurtje de was ophangen en opruimen enzo, dan blijft ze gewoon rustig beneden en is er niks loos.. Ach ja jonge hond he..
En als ik bijvoorbeeld even wil stofzuigen of dweilen wil ze spelen en gaat ze er de hele tijd vòòr lopen dus dan doe ik d'r ook eventjes in de bench.. Als ze ouder is ga ik de bench wel vervangen voor een mand hoor..
Ik ken alleen veranda als in balkon ...
Foto kan ik helaas niet zien.
Oh oké dat noem ik een serre. Belgisch woord misschien? Want bij ons in Nederland is veranda gewoon balkon oftewel buiten .
kzou het ni weten ,eerst zat woody in de bench maar sinds een paar maanden slaapt hij gwn in zen fatboy
In ons Nederland, is een serre ook een veranda en dicht. Zo noemde wij vroeger de aangebouwde serre waar mijn opa zijn orchideeen kweekte.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wat is het beste?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?