Vanmorgen zo gelachen om Faya..
Ik was er nogal vroeg uit dus lekker aan het wandelen tot er ineens een dronken man voorbij kwam en 4 meter voor ons stopte en bleef kijken. Ik stopte ook en leunde tegen een brug aan. Blijkbaar vertrouwde Faya en Flex het beide ook niet en kwamen voor me zitten.
Faya blies zichzelf ineens helemaal op, ging rechtop staan met de staart omhoog en wat ging madame tekeer! De man fietste maar snel door en wat voelde ze zich goed. Zelfstandig weggejaagd haha
Ik had het niet meer! Een pup die de helft van d'r tanden mist door het wisselen maar zichzelf net een Mastino voelt.
Onze Faya wordt er nog een, aan karakter ontbreekt het in ieder geval niet!
Even snel wat foto's, ze zijn een beetje slecht maar laten wel zien wat een kanjer ze al wordt!
Oke geef me nu maar die pees waarmee je steeds zit te zwaaien!
Ik, ik maak me niet zo druk. Dat ding komt vanzelf mijn kant op
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Tandloze Pitbull" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
ah wat lief dat faya je zo beschermd ! Ze wordt nu al een hele stoere meid
Mooie foto's van je 2 schatten hoor
Hahahaha, ik zie het al helemaal voor me ! Oefening baart kunst, toch
? Hele leuke foto's, ze groeit goed zeg!
Haha ja ik was ook heel trots.
Van mij hoeft ze het niet te doen maar het was absoluut geen onzekerheid, iets waar ze wel erge last van had.
Na iedere grom en blaf zette ze weer een stap vooruit net zolang totdat de man besloot om te draaien.
Ik gunde haar wel een succesje, een boost voor d'r zelfvertrouwen dit
@Caitlin: Hahah ja het was geen gezicht! Ik dacht nog, je moest eens weten dat ze nog niet eens tanden heeft haha
En Flex erbij maakte het compleet. Die begreep de heisa niet. De man kwam niet dichterbij dus waarom zo moeilijk doen?
Dempsey is ook een echte beschermhond
Mijn kleine Maltezer/Shih Tzu kruising pakt altijd uit tegen mannen als ik met hem s'avonds een wandeling maak
En de meeste gaan dan ook nog lopen van hem.
Hahaha echt zo hilarisch !!!
Haha, wat lief dat ze je beschermde. En die foto's...! . Vooral die laatste, en die tekst erbij...
Geweldig.
hahah ja weet die man veel dat ze geen tand in haar mond heb hahaha. en ze is nu goed aan het groeien al he.
Hahah nee Myriam inderdaad, en ze zou zo voor een SBT door kunnen gaan nu (wel een hele lompe hahah)
Ik zal haar straks eens meten, vind het wel leuk om bij te houden nu. Van de achterstand is in ieder geval niets meer te merken. Ze weegt nu bijna 20 kilo dus dat gaat goed!
Het verbaast me wel weer opnieuw hoeveel die kleine monsters wel niet nodig hebben. Alle energie die ze binnenkrijgen wordt gebruikt voor groeien, spelen en slapen. Ze eet echt veel (richting de kilo per dag) maar is nog steeds slank (ribben kun je heel goed voelen.)
je kleine beschermengel eigentlijk is bodyguartje spelen wel meer iets voor mannen
Hahaha Marion dat mag je zeggen!
@Linneke: Maar Flex bevestigt het vooroordeel 'mannen zijn lui' Die man staat 4 meter verder, dan hoef je je niet op te blazen en gek te doen toch? Ga je gewoon zitten staren en als het echt moet naja dan is het niet anders
wat super dat ze je zo ging verdedigen, met of zonder tanden
wist niet dat dat een vooroordeel was, ik dacht altijd dat het een feit was dat mannen lui zijn
Wat leuk dat Faya je zo beschermd , geeft je toch meer een veilig gevoel
Ze is een knappe dame geworden
Ach joh, wel of geen tanden, de bedoeling erachter was goed...
Wat een heerlijke drollen trouwens en erge leuke Foto's
Haha dankjullie!
Vandaag weer een tandje gevonden, ze spuugde hem zo uit! Dat arme beestje houd niets meer over, straks kan het voer in de blender haha
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Tandloze Pitbull" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?