Hoi allemaal,
Ik heb al eerder een oproepje geplaatst en hoewel daar in de tekst ook wel stond dat we nog op zoek zijn naar jongeren om een fotoshoot mee te doen, was de titel vooral gericht op de vraag naar Collies en Shelties waarmee je toch al een grote categorie overslaat. Daarom hier nogmaals een berichtje speciaal voor de jongeren!
In principe zoeken wij jongeren in de leeftijd 12-25, maar het aandeel 19-25 is al zo ruim vertegenwoordigd (maar aanmelden kan geloof ik nog wel) dat ik nu een oproepje doe speciaal voor de jongeren van 12-18. Het gaat om het volgende; ik ben zelf persoonlijk en beroepsmatig betrokken bij een organisatie die honden, Collies en Shelties in het bijzonder, inzet om jongeren met anorexia en boulimia nervosa bij te staan.
Na de zomer zal deze organisatie (ik zal geen reclame maken, maar wie geïnteresseerd is mag mij pb'en) online gaan met een professionele website en eigen huisstijl, vanaf dat moment zal zij zichzelf echt op de kaart gaan zetten. Voor de website en voor overig promotiemateriaal wordt nog gezocht naar jongeren die samen met een hond op de foto zullen gaan. Dit zullen dan voornamelijk Shelties, Schotse Herders of Border Collies zijn die niet heel eenkennig zijn naar vreemden zodat er leuke plaatjes uitkomen.
Hebt u zelf een zoon of dochter, nichtje of neefje, buurmeisje of buurjongen in de leeftijd 12-18(25) en zou hij/zij het leuk vinden aan de shoot mee te doen? Of ben je zelf een jongere in deze leeftijdscategorie en zou je graag eens een professionele fotoshoot meemaken?? Stuur me dan even een pb'tje, dan zal ik uitleggen wat je kunt doen om je op te geven. Alle jongeren die worden uitgekozen om mee te doen aan de fotoshoot mogen hun mooiste foto houden voor persoonlijk gebruik! Bovendien ontvangen alle eerste 25 inzendingen een gratis uitgave van het blad M&MD, met wie wij connecties hebben.
Bedankt voor jullie interesse! Reacties zie ik graag tegemoet.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Gezocht voor professionele fotoshoot: jongeren (j/m) in de leeftijd 12 - 18 (25)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Hoi Hoi. Ik ben 16jaar en val dus wel onder de catagorie denk ik.
Maare, wanneer en waar is het?
Lijkt mij wel leuk Ik ben 15...
Ben alleen niet zo heel erg fotogeniek hahaha.
Maar het ligt er ook aan waar (en wanneer) het is, want ik denk niet dat mijn ouders zin hebben om me ergens ver weg naartoe te brengen
Hoi meiden,
Top dat jullie reageerden!
Het gaat er niet heel erg om hoe fotogeniek je bent, we zijn geen modellenbureau.
Wat wij willen is de band die tussen een jongere en een hond kan ontstaan vastleggen. En aangezien jullie allemaal gek zijn met honden lijkt dat me niet zo'n probleem.
Waar het is hangt nog even af van de fotograaf. Daarnaast proberen we te kijken naar wat goed te reizen is voor alle mensen die hierbij betrokken zijn.
Je hebt de keus uit een aantal regio's:
Regio Utrecht
Regio Rotterdam
Regio Amsterdam
Regio Zwolle
Regio Amersfoort
Ik kan niks garanderen, maar probeer een alternatief te vinden dat voor iedereen te doen is. Als je dus even aangeeft wat voor jou opties zijn, dan ga ik dit meenemen in ons overleg wbt een locatie. De data hangt af van de fotograaf, zodra ik meer weet horen jullie dit ook!
Nogmaals, top dat jullie gereageerd hebben. Helemaal goed!
Zou leuk zijn als jullie kunnen meedoen. Als je je officiëel wilt oppgeven moet je me even een pb'tje sturen.
groetjes, Nana.
Ik ben bijna 21, dus iets te oud voor wat je nog echt nodig hebt.
Anders mag je altijd een berichtje sturen
Rotterdam, of anders Utrecht, komt voor mij het beste uit. Maar dan nog weet ik niet zeker of mijn ouders mij daar helemaal naartoe willen brengen, dat zou ik dan even moeten overleggen.
Rotterdam, of anders Utrecht, komt voor mij het beste uit. Maar dan nog weet ik niet zeker of mijn ouders mij daar helemaal naartoe willen brengen, dat zou ik dan even moeten overleggen.
Zou graag willen meedoen (word bijna 16!) maar ik woon in België, dus ik denk dat dat wat moeilijk gaat worden...
Wel een geweldige organisatie!
Hihi.. ik val ook in de categorie , wordt morgen 17, dus val wel in de categorie volgens mij
Ik weet nog niet of ik toestemming heb van ouders, maar bij mij komt regio rotterdam het beste uit, want daar woon ik namelijk het dichtst bij.. onder rotterdam
Ik denk aan een flyer dat je kunt sturen naar jeugdcentra's of centra voor de Kunsten. Of bij de kynologenclubs in de regio's...?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Gezocht voor professionele fotoshoot: jongeren (j/m) in de leeftijd 12 - 18 (25)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?