jawel ik ben super trots op haar. ze heeft hier twee vrienden. een border collie reu en een mix reu dexter. allebei grote vrienden van diva.
maar nu stond er een dame met engelse staff teef in de ren rond zich heen te kijken. maar kwam met hummer en diva aan. en hummer keffen. dus ze zei kunnen ze samen. ik zei nou niet me hummer. want die keft. dus ik hummer ff laten plassen en terug gegaan met diva. nou eerst in d eren samen laten snuffelen aan de riem toen dat goed ging na een paar minuten diva los en toen haar teefje.. en het ging hartstikke goed. diva is meestal stoer en gaat meestal gelijk met haar borst vooruit staan om te laten zie wie ze is. kittige katty hahaa. maar ze konden super goed met elkaar opschieten. en zijn we super blij mee. dus ze heb er eindelijk een vriendin erbij. zal fff een foto showen. gr myriam
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "diva ,s nieuwe vriendin" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Wat leuk! Leuke foto's ook!
Ik denk dat Diva straks maar een eigen hyves moet aanmaken met alle nieuwe vrienden die ze maakt haha
nou weet je als hummer keft en ik ga met hummer en diva de ren in en ze willen spelen weet je niet of diva hummer wil beschermen he. en die doet zo stoer hummer hahahahaha denk breng maar ff thuis. kan diva ff gewoon met die hond spelen. . en hummer doet dat niet bij iedere hond , maar soms wel en is zo irri . dus heb ik ff thuis gebracht. en heb diva ff laten spelen. want niemand gooit zijn hond bij haar in de ren, baal ik af en toe zo van. dis was wel ff blij dat ze een nieuwe hond heft om mee te spelen. is voor haar leuk en ik vind het ook leuk om te zien , dat ze met meer honden kan hoor. ben super trots op mijn diefke hahahaha
hahha claudia dat zijn dat al drie vrienden die ze echt kent hahahahahaa. ja heb in mijn album meer foto,s staan
Ik heb ook even in je album gespiekt en echt leuke foto's! Doet me aan Ghen en Lady denken, die speelde ook altijd zo leuk!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "diva ,s nieuwe vriendin" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?