hallo
een vraag ik weet niet of hij al ergens beantwoord is maar ik probeer het toch.
wat is een kong?
ik heb er nog nooit van gehoord maar lees hier regelmatig over een kong in de bench gooien.
wie wil me helpen?
dank je wel ALice en een pootje van ceasar
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "kong" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Dit is een kong
Je doet er wat koekjes in of de speciale kong pasta en de hond blijft even bezig, is tegen de verveling
je hebt ze in alle maten, voor groot en klein, de zwarte is de grootste maat, en heeft levenslange garantie als tie stuk gaat.
met een kong kan ook leuk gespeeld worden, hij stuiterd door zijn vormgeving overal heen.
vullen kan je met van alles, pindakaas, of smeerkaas, alles is mogelijk.
geef de kong niet als je er niet bent, want een hond kan er stukjes van afkauwen, en dat is niet de bedoeling.
laat hem ook niet slingeren als de kong leeg is en je hond er geen interesse meer in heeft, de kong moet wel leuk blijven.
het is inderdaad een superding en geeft veel smekgeluiden als de inhoud ervan opgesmuld word en je kan er ook mee gooien volgens tank want het is van rubber wat zelfs tank niet kapot krijgt en dat is een slopertje.
heb er ook de wobble van en dat is ook zo'n succes. geweldig
hier heb je wat recepten.
Als je de kong voor het eerst gebruikt hou het dan makkelijk, eens je hond doorheeft hoe het werkt kan je het moeilijker maken door het in de vriezer te steken of op te warmen in de magnetron enz.
http://www.hondenpage.com/hondenforum/73105/kong-recepten-%28vraag-naar-receptenboekje%29.php
Mijn honden vinden de Kong ook helemaal geweldig. Er zijn ook allerlei leuke recepten van wat je erin kan doen. Wij smeren meestal een broodje smeerkaas/pindakaas die we erin proppen, of we vullen het met zo'n speciale Kongvulling spuitbus.
Ik heb voor Isa en Bowie ook een kong.
En ze vinden het altijd erg leuk om er mee te spelen als ik er de pasta in doe.
ik heb ook een kong voor lynn aangeschaft. ze vind het erg leuk en lekker, totdat ze merkt dat ze er wat meer moeite voor moet doen en dan is het niet interresant meer.... beetje jammer, wan thet is een leuk ding!! hebben meer mensen dit? en hoe kan ik het aantrekkelijker voor haar maken??
Toevallig hebben wij er eentje zaterdag aangeschaft voor onze ouwe labrador.. Omdat hij niet meer zoveel beweging aan kan verveelt hij zich heel snel en gaat piepen/blaffen enz. toen maar een Kong aangeschaft en er hondenworst ingestopt en brokjes en meneer is mooi bijna 2 uur lang bezig
Let er wel op als je er een koopt dat hij niet te klein is, ze kunnen er namelijk in stikken dan, en je kunt beter een paar euro meer uitgeven dan
Ik heb voor m'n teckels ook een kong ,de op een na kleinste maat een rode en een zwarte,ze zeggen dat de zwarte het sterkste is .Maar ik merk daar niets van ze bijten ze kapot.Moet dus regelmatig nieuwe kopen.....dus levenslange garantie gaat echt niet op.Ik krijg ze ook nooit vergoed.
Ze vinden ze wel geweldig ,een dag in de week ben ik een aantal uur van huis en dan doe ik hun eten erin en dan in de vriezer ...vinden ze helemaal geweldig en ze zijn een poos bezig
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "kong" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?