wie weet meer over een tapijt of mat die je eerst in de koelkast moet leggen en dan kan de hond erop liggen ??? met de warme dagen in aankomst zou ik zoiets willen kopen maar mijn hondje heeft de gewoonte eerst te krabben om putje te maken ! wie heeft ook zoiets geprobeerd ?? groetjes van sonja en robin
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Koeldeken " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
bij verscheidenen dierenzaken kan je deze coolmatten kopen, niet goedkoop. maar voor een kleine hond toch betaalbaar, een hond met een dikke vacht zal er niet zo veel baat bij hebben, maar een wat minder behaard hondje zeker wel. zooplus staat op internet, die verkopen ze.
en petflessen vullen met water, invriezen, en om en om wisselen, een goedkoop alternatief, doe ik voor Bamse. en echt die vind het zalig. en ontdooien duurt echt een poos. lekker koel de zomer door. en niet te duur.
hee Willemijn das is slim
ik maak altijd voor het slapen de rug hoofd en nek nat.
maar met flessen ja dat ga ik ook eens proberen.
Petflessen zijn dat plastiek flessen ???
ik steek nu een groot laken in een plastiek zak en leg die een uurtje in de diepvries dat is al een tijdelijk hulpmiddel
Gelukkig blijft onze tegelvloer in de gang lang koel. gordijnen dicht, dueren en ramen dicht, zo houden we het een tijdje vol... Ik vind die koelmatten prachtig, maar echt veel te duur. Die petflessen ga ik onthouden!
Hallo Robin,
Nou wij hebben zo,n koeltemat in huis gehaald voor Kira,maar eerlijk gezegd kan je beter een zandbakje lekker met een laagje water vullen.Voor dat je nl. de koeltemat kan gebruiken laat je hem eerst volzuigen met water en dan moet de mat nog enkele uren koelen En om nou te zeggen wat geweldig,nee niet dus.
ik vind de koelmat enkoelbanden ook tegen vallen.
vind het meer een inbreuk in me knip.
ik lig ook lekker natte handdoeken neer en ze hebben een prive zwembad hier.
Ik heb de aqua coolkeeper mat. De goedkopere blauwe versie bevat veel minder korrels.
We hebben gisteren ook de halsband gekocht.
De mat gebruiken we als het warm is in de auto. Hij zoekt de mat echt op en hijgt
er minder door. Voor het wandelen hebben we nu de halsband, die hebben we nog niet geprobeerd.
Je kan voor jezelf van aqua coolkeeper ook verschillende dingen kopen. Ik heb de polsband, heb hem nog niet veel gedragen omdat ik het wel heel koud vond !
Ik neem altijd gewoon een lege cola fles, vul deze met water (na een paar keer omspoelen) en doe deze in de vriezer. Als ze dan bevroren zijn likt liba ze altijd helemaal af en gaat er dan tegen aan liggen. Verder heeft hij zo'n zandbak schildpad die ik vol gooi met water kan hij lekker in spelen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Koeldeken " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?