Ik heb mijn dierbare dierenvriendje genomen. Het is een reu en heet Tony. Hij is nu 10 maanden oud. Echter zit ik met een aantal vragen, toen ik hem nam was dit omdat het een American Stafford is. Zo vertelde de verkoper mij. Nu hoor ik van iedereen dat het een Pitbull is. Hoe kan ik dit te weten komen of kan iemand aub voor mij kijken of het een Pitbull is of niet. Ik heb genoeg foto's van hem en ik hoop dat iemand me kan helpen de vraagtekens weg te werken.
Groeten,
Tony.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "American Stafford of Pitbull?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Ik heb geen idee,
Wat ik wel weet is dat mensen tegen bijna al dat type honden, pitbull roepen
Het zijn wel vreswlijke halsbanden op je foto's!!
De halsband is er nu alweer af. Hij heeft het 2 weken om gehad en is het trekken afgeleerd en doet het nu niet meer met zijn borsttuig om dus daarover geen zorgen!
Omdat het een zeer pijnlijke correctie is
Je hond leert er niet van, je hond wil geen pijn!!
Even voor de duidelijkheid, we hebben het hier over een Amstaff of Pitbull he. Dus over een echte hond en geen hondje als die van jou.
Oh oke dan maar niemand hier die antwoord op mijn vraag kan geven of het een Pitbull is of niet?
Bob ze zijn hier niet zo van die halsbanden, zo ook fysieke correctie's ed zijn hier niet toegestaan op het forum.
(lees anders even de regels nog door )
over je vraag naar wat ik begreep is het in principe het hetzelfde ras.
Aleen wat wij hier in nederland onder pitbull verstaan is geen ras. Aleen maar aanwijzingen. Er zijn namelijk maar weinig echte amerikaanse pitbullteriers in nederland geweest.
De pit en de staf (amerikaans dan) zijn in princiepe hetzelfde ras ,alleen zijn er een tig jaren terug in america verschillende lijnen gefokt,de 1 hield van slanker en minder breed terwijl de ander van breed en fors gespierd hield.
Als je een Amerikaanse pitbull terier en een amerikaanse staffordshire terrier langs elkaar zet zal een leek het verschil niet zien,alleen iemand die wat verstand van zaken heeft.
De pitbull is in Nederland geweest ,maar door kruisingen van bepaalde rassen,kregen we hier een bepaald verbod. Hierdoor is de pitbull verboden geworden in Nederland, de RAD maar die is inmiddels al weer afgeschaft
Mensen die bv een bull terrier hebben kunnnen het verhaal wel want dit zijn juist diegene die worden nagewezen omdat mensen denken dat ze een pitbull hebben,hier kun je uit nagaan dat mensen af en toe maar wat roepen.......
Ook de politie weet eigenlijk niet wat ze een pitbull moeten noemen.
De amstaff en de pitt hebben precies dezelfde kenmerken ,de onderscheiding ligt tussen de bouw van de hond.
de pitt is slanker en minder gespierd ,plus deze heeft een niet zo,n groot hoofd en geen duidelijke stop.
De Amstaff is breeder ,gespierder,heeft een grotere kop,en heeft een duidelijke stop
Moeilijk te zien op de foto, misschien moet je even meer foto's plaatsen maar dan is het nog moeilijk te zeggen . Maar als de hond geen stamboom heeft wordt het natuurlijk nog moeilijker....
hebbie foto's??
normaalzie je overduidelijk verschil tussen pit of staff.
Maar ff over dat ECHTE hond. Ik heb een pit een staff en een dogo canario welke hond is een ECHTE hond??
Dit is behoorlijke onzin eigenlijk.
In mijn ogen : mensen die dit zeggen zijn niet echt pit of staff waardig.
Nu wil niet moeillijk doen...maar als je geen stamboom hebt,is de kans groot dat er meer in zit dan puur staff en dan wordt pittbull als verzamelnaam genoemd. Ga nu je foto's bekijken. En reageer dan opnieuw!
Dag Lisanne en de rest behalve Patricia,
Ten eerste bedankt voor jullie reactie.
Ik heb Tony nu 10 maanden en heb hem nog geen 1 keer gecorrigeerd door te slaan of aanstalten daartoe gedaan.
Ik hoop dat iemand wel het verschil ziet op mijn foto's.
Tony is een liefaardig hond, hij gromt nooit en speelt zonder problemen met kinderen of andere honden. Geen enkel agressie te bekennen om eerlijk te zijn.
oowh en even op het stukje slaan of schoppen, ik zal zeggen doe zelf die band is om je nek, en trek eraan!!
Kijken of jij dan nog verschil zit, tussen deze manier voor corrigeren, en zo'n afschuwelijke band.
En trouwens
Soraya heeft een prachtige hond van binnen en buiten Altijd nog fijner dan een hond mooi van buiten, en misschien van binnen, maar dat hij zo dingen moet leren!!!
Duidelijk nog maar 12,ik hoop voor je dat er een dag in je leven komt dat je wijzer word,echt waar dat gun ik jou en je honden.
wil je je égte honden, égt opvoeden aub??
Egt schandalig, maar nu weet ik al tegen wie ik praat, dus ik ga me er verder niej mee bemoeien
ik heb me zegje gedaan.
ik dacht dat somige echt pits juist gespierder waren dan staf de xxl pits of bully pits want er is een kennel in america die fock xxl pits gespierde en mega hoofd dus vraag het me af of pits alleen bestaan in slank de echt weet wel dat het doorfock is maar volgens mij zijn die xxl ok echte pits en die komen vanuit amerika
Ja J&T ik dacht dat hier alleen maar eigenaars van honden aanwezig zijn maar er zijn ook echte honden zoals Patricia.
ja dan zit je in de bully catagorie, dan heb je weer de bredere maar die lijken niet op de stafford
het zijn allemaal verschillende lijnen net als bij de ab en oeb etc.. Maar er zijn niet veel échte pitts in Nederland.
hahahahahaha sorry hoor, kon het niet laten om nog 1 keer iets te zeggen...
jij ziet niet eens het verschil tussen iemand die iets zegt, en iets wat fout gaat door elektronica
nu ben ik er klaar mee
Fijne dag nog!!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "American Stafford of Pitbull?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?