Vanmiddag waren we met de hondjes bij mijn oom en tante. Ze vertelden dat hun hond (Duitse Herder x Rottweiler) ontsnapt was en de hond van hun buren (vuilnisbakkenras) heeft gedekt. Allebei de honden hebben echt een super karakter. De hond is eind mei uitgerekend dus dat is al bijna. Waarschijnlijk krijgen wij er een pupje van, en mijn nicht sowiezo! Mijn nichtje heeft eerste keus, en wij tweede. Het liefste willen wij een mannetje!
Weten jullie leuke namen?
Ohja, nog een vraagje, wat voor halsband of tuig kun je het beste bij zo'n grote hond kopen?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ja, hopelijk een hondje erbij!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
leuk!!!!
Ook allebei gezond???
dat is natuurlijk belangrijk!
en qua tuigjes tip, ik moet zeggen dat ik van alle tuigjes die ik heb (ezydog, hurtta,k9 en ruffwear) die van hurtta het fijnst vind
Druk hoor
Ik zag op je profiel dat je nog een jonge hond hebt pas?
En een andere van 6 maanden?
Jij gaat het nog druk krijgen dan met een extra pup erbij.
Leuke zeg
Ben echt benieuwd hoe de pupjes eruit gaan zien.
Zelf zou ik nooit voor een pupje uit zo'n nestje gaan omdat je niets weer over de gezondheid van de honden, en dan heb ik het over de erfelijke ziektes.
Jullie hebben ook nog een andere jonge hond in huis toch? dat wordt pittig, twee pups in huis
Wel heel gezellig natuurlijk
Trouwens, jullie hebben al een grote hond toch? Tenminste dat zie ik op je profiel staan, een Bordeaux dog, hebben jullie voor die hond een halsband of een tuigje?
Dankjewel voor jullie adviesen.
De Bordeauxdog hebben we eigenlijk samen met onze kennis, dus vandaar dat ik hem wel bij mijn honden heb maar hun zijn er de baas over. Ze wonen tegenover ons en Boy komt zovaak bij ons dat ik hem ook een plaatsje gunde bij mijn honden.
Voor Boy hebben we een halfcheck, maar eigenlijk weten we ook nog niet wat die later gaat krijgen. Vlinder en Noa hebben alletwee een tuigje, Semmy een halsband en Boy krijgt later denk ik een Hurtta of K9 tuig.
Ohja, de moeder is wel getest omdat de baasjes als ze ooit (perongeluk) een nestje zou krijgen wel wouden dat er van de moeder gezonde pups uitkwamen. Dit is het tweede nestje, de vorige kreeg ze drie jaar geleden, toen was ze gedekt door een Rhodesian Ridgeback. De vaderhond zijn ouders zijn wel getest, maar hijzelf helaas niet.
nog een grote hond erbij ? leuk.!
en de twee honden zijn super gezond ? geweldig !!
hoop dat alles goed gaat.
Oh Boy is niet van jullie?
Maar jullie hebben zelf wel 3 andere honden toch?
Ik zou de pup in het begin een goedkoop, licht puppybandje om doen. als de pup uitgegroeid is kun je een Hurtta tuig of een dure halsband kopen, wat jullie fijner vinden,
Ja, zelf hebben we wel drie honden, maar Boy is zegmaar onze leenhond. Hij komt heel vaak bij ons en ik laat hem ook vaak uit.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ja, hopelijk een hondje erbij!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?