waarom bijt mijn pups aan de lijn als ik hem uitlaten? hte lijkt alsof hij zelf aan het uitlaten is ... is het een goede teken of een slechte? zal ik hem maar afleren..
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "lijn bijten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Waarom ze het doen geen idee, Chief deed het ook heel erg. Gelukkig heb ik hem afgeleerd gekregen. Gewoon door iedere "nee" te zeggen. En dan gewoon doorlopen. Ik vind het hoogst irritant als een hond de hele tijd in de riem bijt als ik met hem loop. Niet te vergeten dat ze de riem kapot kunnen bijten.
Vaak is het overprikkeling..Hoeveel rust krijgt de pup per dag en hoe lang laat je hem uit per keer?
het is niet zo dat Lucas eraan bijt en trekt ofzo..hij bijt maar loopt wel netjes gewoon met jou mee..
Elke keer als hij los laat dan krijgt ie een snoepje, maar daarna bijt hij weer en hoop dat ie weer een snopje krijgt denk ik hihii
maar voor de zekerheid gaan we eraan werken!!
ik laat hem meestal 3 keer per dag uit.. iedere keer zn 10-15min..omdat hij nog maar 13 weken is kan hij nog niet zo lang lopen en wil ook niet lang lopen.
Na het uitlaten slaapt hij meestal..nu is hij weer aan het slapen..
ZE probeert gewoon je aandacht te krijgen! die van mij deed het ook! ik negeer haar nu gewoon als ze weer zo'n bui heeft en dan houd ze snel op! dus lekker negeren zou ik zeggen!!!
en denk eraan dat negatieve aandacht ook aandacht is! ook ik heb het eerst geprobeerd met snoepjes, maar die van mij is zo slim dat ze het dan juist expres deed zodat ze een snoepje kreeg....haha Succes!
onze hond doet het ook alleen in het begin wanneer ze hem gaan uitlaten doet die het. maar wanneer hij buiten de deur komt is het over. ook als ik hem uit zijn bek trek is doet die het daarna niet meer.
mijn hond deed het ook heel erg toen hij pup was,
hadden van alles geprobeerd maar niets hielp,
en hij werd groter en sterker,dus echt een probleem,
hebben toen op advies gd een stuk ketting tussen halsband en riem gezet,
nou daar wou hij niet graag op bijten,
en idd na een paar keer was het over,
hij heeft het nooit meer gedaan!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "lijn bijten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?