blaffen

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel noitanoita

ik heb een negen maanden oude labrador.
er wordt goed mee gewandeld,van alles geleerd,
mee gespeeld.
maar toch doet hij blaffen naar je en als we dat negeren of we lopen erbij weg bijt hij in de kuiten,dan zeggen we heel hard foei maar dan
blaft hij nog harder naar je en als je dan niet naar hem kijkt dan denkt die ik bijt wel in de bank of in de tafel dan kijk je wel naar me.
als we dan weer heel hard foei zijn wordt hij nog feller en dan krijgt hij een tik op zijn neus en dan hoord die wel op maar hij wil dan nog het laatste woord door een geluid naar je te maken.
als je dan weg loopt begint die weer opnieuw en dan pak ik hem bij zijn vel en gaat die de bensche in voor een time out voordat die achter het behang verdwijnt maar dat gaat zo een paar keer per dag dat die zijn zin wil hebben krijgt hij die niet dan begint dat blaffen wel.
aandacht spelen en ook dingen leren wordt gedaan dus daar kan het niet aan liggen.
toen ik het gras af deed moest die achter het hek liggen blijfen dan was voorhem de reden om weer te blaffen en maar aan het hek trekken van ik wil erbij zijn terwijl hij me kon zien want zo groot is me tuin niet hij mag nietop het gras van me is op nieuw gezaaid,maar wat een geblaf,en toen we buiten zaten gezellig aan de tafel hij wou perse in de tuinstoel liggen en naar een paar keer foei dan weer blaffen hij wil zijn zin hebben hoe dan ook.
en gecorriceerd dat wil me meneer al helemaal niet dan heeft steeds het laatste woord.
hij wordt goed corriceerd met hard foei en ook negeren. en de goede dingen belonen.en als het echt uit de spuigaten loopt dan een flinke tik op zijn neus en hij weet dat die fout is en ook dat we hem corrigeren en dat we de baas zijn.
maar hij blijft blaffen, weet iemand van jullie wat ik hier moet.
want ik zie even niet zitten





Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "blaffen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel desireedesiree

honden foto van desiree

probeer het zo dat heb ik bij mijn honden ook gedaan in het begin als hij zoiets doet steek hem dan 5 min ofzo in zijn bench dat hij weet dat hij verkeerd is.en laat hem er dan uit.het lijkt alsof hij er een spelletje van maakt en dan begint uit te dagen,hij wil gewoon weg de baas zijn.bij mijn honden heeft dat toen niet lang gepakt.want ik stak ze in de bench als ze een laatste woord hadden.en op de duur hielden ze ermee op,want ik was de baas.

honden page profiel EstherEsther

honden foto van Esther

Hoi,

Als je het op gaat lossen zoals mijn voorganger zegt dan maak je de bench negatief en los je het probleem niet op.

Wat jullie doen is alleen maar negatieve aandacht geven. En negatieve aandacht geven is ook aandacht. Het maakt de hond niet uit hoor maar dit gedrag zal alleen maar gaan verergeren.

Wat je kunt doen is het volgende: roep je hond gewoon vrolijk naar je toe en je zult een hele andere hond zien. Wat jullie doen is meeblaffen zodat het erger wordt.

Beloon hem voor het feit dat hij blaft en dan is het klaar. Je kunt hem ook afleiden d.m.v. roepen en een speeltje de andere kant uitgooien.

Negatief straffen lokt negatief gedrag uit. Nu ga je het gedrag omdraaien en je zult zien dat het beter wordt. Natuurlijk kun je dit niet altijd doen maar ga eens wisselen met de methodes. Ene keer positief, andere keer negatief en zo gooi je het doorelkaar heen zodat je hond stabiel wordt. Kortom wordt onvoorspelbaar.

Veel succes en de groetjes van esther

honden page profiel fabiennefabienne

honden foto van fabienne

misschien doen jullie dit al wel maar volgende tip kan zeker ook helpen ; jouw hond is blijkbaar een vrij actief kereltje en vraagt voortdurend aandacht...hij daagt jullie als het ware uit om met hem 'iets' te gaan ondernemen en lekker gek te gaan doen... naast het aangelijnd wandelen is het zeker erg belangrijk voor een energieke hond dat die de kans krijgt om lekker los en vrij te rennen... Uiteraard goed uitkijken dat je dit doet op een plek waar geen gevaar dreigt ! wij hebben zelf 3 hovawarten (ook héél actief dus !!) en ook zij hebben dit zeker nodig ! Zoniet beginnen ze vervelend te doen, aandacht te eisen enz. Bij het vrij loslopen kan een hond veel beter zijn energie kwijt dan tijdens een aangelijnde wandeling. Ook zwemmen is een heerlijke bezigheid voor een hond, zeker in de zomerperiode... Verder je hond ook trachten 'mentaal' moe te maken door er spelletjes mee te doen, eventueel hem te leren speuren enz.

veel succes !
groetjes Fabke en the doggies

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "blaffen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^