mijn ouders hebben dus al inmiddels de 10jaar oude X ierse wolfshond - bouvier
last van slijtage in de heup
hij heeft op die plek stuk gebeten, en daar is een soort van korst ontstaan die toen is dat goed genezen en is er alleeen een kale plek over gebleven en begon al weer met haar te groeien
tot de dag van gister, zat er een soort van scheurtje in die plek
waar bij druppels bloed uitkomen
nu hebben we m behandeld met pleisters / gaas.
maar vannochtend lag er weer bloed op de bank
maar hij heeft er NIET aangebeten, hij ligt er nu op die plek.
de pijn is dermate wel verminderd door de medicijnen.
iemand een idee hoe zo iets kan ontstaan?
hoe kan je dit een beetje stimuleren dat het weer dicht groeit
BVD.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "gaatje??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
hier komt dan tekst
dit is even voor me vader hoor dat hij weet dat hier dan de antwoorden komen
hey,
ik weet helaas niet hoe dit kan gebeuren.. ik hoop dat het allemaal weer goed komt, maar dat denk ik wel.
veel beterschap
groetjes mandy missy en molly
niemand anders een idee???????????
Wist de dierenarts het niet dan? Sterkte met de oude man.
naja het was dus eerst een bijtplek en vervolgens is het weer geheeld en was de gezonde huid weer haar erop aan het maken,.
maar gister zat er dus een soort van scheur in de huid
dus de vraag is eigenlijk waar komt zo iets van daan?
en het blijft toch een beetje bloed uit stromen stromen niet echt maar wel druppelen.
HOi Gabriƫlla
Misschien is het weer open gescheur om dat de huid nog dun was of toch niet goed geheeld nog, of misschien geschaaft ?
Misschien met Calendulan er op smeren hebben ze bij de drogist wel. dat het dicht gaat ik heb het vaker bij honden gebruikt en hielp echt.
of wat anders homeopatish.
Liefs natascha
het was een onderhuidse blauwe plek / bloeduitstorting
die open is gegaan.
nu zitten er krammen in door de dierenarts.
O dat kan inderdaad ook nog.
Krammen ja doen ze tegenwoordig wel meer ik laat de mijne nog altijd hechten maar komt ook omdat sharpei los vel heeft en en een stof onder door loopt en scheurt weer sneller, maar ben geen favo van krammen.
Hoop dat ze blijven zitten, ik heb wat mindere ervaringen met krammen. maar voor vele werkt het goed.
kan er later altijd calendulan op smeren is ook goed voor eventuele liteken.
Liefs natascha
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "gaatje??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?