rare eter

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Janaida & MikaJanaida & Mika

honden foto van Janaida & Mika

Mijn hond blijft een rare eter. Ben op kvv overgestapt omdat ze zoveel poepte. Tegelijk had ze helemaal niet zoveel belangstelling voor brokken. Als ik iets nieuws probeerde at ze weer een paar dagen goed en dan zakte de belangstelling weer enorm. Ben overgestapt op kvv en ik dacht echt dat dat een succes zou zijn. Maar nu na zo'n 2 week is de belangstelling voor haar eten weer net zo ver gedaald als met brokken:( Ze laat het gewoon staan.
Onvoorstelbaar!! Ik had echt gedacht dat vers vlees het helemaal zou doen bij haar.
Hoe lang kan ik het vlees laten staan voor dat het weggegooid moet worden. En kan dat buiten de koelkast?
Vind het nl zo koud uit de koelkast.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "rare eter" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Patricia & de MusketiersPatricia & de Musketiers 3 doggies

honden foto van Patricia & de Musketiers

je kan t in de koelkast wel even bewaren. maar echt niet te lang hoor! hier is als t ontdooit is gaat t maximaal 24 uur erna weg.
geeft je hond aan dat ze wilt eten geef het dan. vooral op bepaalde momenten van de dag. daarbuiten haal je t weg, en zet je t in de koelkast. 10 min voor je t geeft haal je t eruit en laat je wat op temperatuur komen.

Hier eten ze het prima :-)
Hoop dat je echt wat vind dat ze goed gaat eten!

honden page profiel Janaida & MikaJanaida & Mika

honden foto van Janaida & Mika

Dankjewel Patricia. Ja het is steeds uitzoeken bij haar, maar ik geef het niet op. Ze groeit goed dus ze zal toch wel genoeg krijgen. Ook al doet ze dat op zo'n vreemde manier.

honden page profiel Bommie en MacBommie en Mac 3 doggies

honden foto van Bommie en Mac

Zulke periodes heeft Mac ook heel erg. Ik probeer gewoon zovele mogelijk af te wisselen en als hij niet eet, eet hij niet. Probeer af en toe wat kleinere porties eruit te halen, zodat het niet allemaal kapot gaat wanneer het ontdooid is

honden page profiel Janaida & MikaJanaida & Mika

honden foto van Janaida & Mika

Dankjewel Bommie fijn om te lezen dat het meer voor komt. Ik probeer ook af te wisselen maar ik had 2 soorten besteld via internet nl. met pens en met vis. En het lijkt wel of ze met vis nog minder eet dan met pens. Dus de vis soort koop ik dan ook niet weer. En de volgende keer zal ik meer variatie nemen.

honden page profiel Patricia & de MusketiersPatricia & de Musketiers

honden foto van Patricia & de Musketiers

ja. ik geef hier vis en vieze pens en lam. en soms kip :-) dus vinden ze heerlijk!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "rare eter" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: speeltjes voor de pup/hond
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^