Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ons lieve oudje is erg ziek...." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Bah vreselijk... Hopelijk komt ie er bovenop en kunnen jullie nog een tijd van elkaar genieten! We gaan hier natuurlijk voor duimen! Veel sterkte en beterschap!
Heel veel sterkte en ook wij gaan voor je duimen.
Hoop dat je hondje snel weer bij je is
Ik duim mee !
En ik kan je vertellen dat Lily twee jaar geleden aan het infuus bij de dierenarts lag, kanariegeel en hele hoge koorts, met galgang-leverontsteking. Ze moest nog wel geruime tijd prednison slikken. Ze ligt nu naast me, ze heeft het gered! Dat wens ik jou en je maatje ook toe! Dus alle positieve gedachten gaan die kant uit.
Veel beterschap, kan me voorstellen dat je doodongerust bent. Mijn Cindy had galblaasontsteking, was 15 jaar, kreeg medicijnen,maar helaas (na 2mnd). Ik duim dat jouw lieve maatje erdoorheen komt! Vreselijk als ze zo ziek zijn. Hoop dat je een beetje kunt slapen.
sterkte en we duimen mee dat ie morgen weer wat op geknapt is ik hoop dat jullie een betje kunnen slapen vanavond en niet teveel tobben .
Wat een lieve berichtjes, hopelijk merkt hij het op de 1 of andere manier dat er veel mensen aan hem denken en meeleven
Tot nu toe nog geen bericht, geen bericht is goed bericht denken we maar!
Helaas moet ik zelf morgen werken van 08.00 uur tot 17.00 uur, dus natuurlijk wijkt mijn tel niet van m'n zijde en laat m'n moeder het gelijk weten als ze iets weet...
Het is wel stil zo zonder Ush, hoewel we er nog 2 hebben lopen is het raar zonder die oude vent
Ik zal het morgenmiddag laten weten hoe dit afloopt...
Een update...
We hebben vanochtend gebeld met de DA, vanmorgen was er nog niet veel verbetering en ze houden hem nu nog eens 24 uur daar aan het infuus, hij krijgt pijnstillers en anti biotica.
Morgen komt er iemand met echo apparatuur (wat ze daar niet altijd bij de hand hebben) en ze willen toch een echo gaan maken. Ze kunnen dan zien of het daadwerkelijk om een ontsteking gaat of dat er toch een tumor zit. Dat gebeurt dus morgenvroeg.
Voor nu wordt hij idd behandeld voor Hepatitis, daar gaat de DA van uit.
We hebben om 16.00 uur nog een keer kunnen bellen en hij is nu iets beter te pas, maarja dat zijn misschien de pijnstillers. Wel fijn voor hem dat hij zich nu beter voelt, met wandelen was hij alert en hij eet goed. Ook staat hij nu weer steeds meer in z'n kooi, dat was ook een goed teken.
Het gele op de slijmvliezen en het oog trekt ook al weg. Ook hebben we gevraagd naar vochtophoping in de buik, maar dat had hij niet. Zijn buik was normaal en er zat geen vocht in.
De DA zei dat het een goed teken was dat hij wat opknapt. Toch zijn wij er niet gerust op, we hebben veel nare dingen gelezen over deze ziekte.
Voor nu zijn we blij dat hij zich een stuk beter lijkt te voelen en we wachten morgen de echo af...
nou we duimen dat hij morgen.........weer een stuk beter is.
pff de gedachten om hem daar achter te laten...........maar het is voor zn gezondheid.
Ja het is verschrikkelijk. Maar wat moet dat moet, ze kunnen hem daar precies in de gaten houden, ze hadden vanochtend al een flinke stoot anti biotica gegeven en ze hebben in de loop van de dag z'n lever nog doorgespoelt, hij is daar in ieder geval in goede handen.
Tuurlijk duim ik mee.
Zo hard dat het rook er van af komt.
Heel veel sterkte
Ik leef met je mee en hoop dat Usher zich gauw beter zal voelen. Met een echo kunnen ze het goed onderzoeken. Mijn Cindy onderging het zo braaf. Ik was erg blij dat het geen kanker was! Maar galgangontsteking>cholangitis/cholanhepatitis, en met medicijnen (o.a. ursochol) ging het redelijk,maar ze was al 15,hé. Je voelt je zelf ook zo naar als je maatje zo ziek is. Zo bezorgd en machteloos. Dan zat ik bij haar haar buikje te masseren en liedjes te zingen....
Ja idd Sima, vooral zo'n oudje die al zoveel heeft meegemaakt, die gun je gewoon een heerlijk relaxte oude dag zonder pijn.
Ik hoop ook niet dat ze een tumor vinden morgen in de lever, maar alles wijst toch op Hepatitis...
Wij hopen ook heel erg dat we hem morgen in ieder geval weer mee naar huis kunnen nemen...
Heel veel sterkte en hopelijk spoedige beterschap
voor je hondenventje.
Natuurlijk duim ik voor jullie.
Ik wens jullie heel veel sterkte toe
Heel veel sterkte, en hoop dat Usher weer heel vlug beter word
Toch al een beetje hoopgevend nieuws toch...morgen nog afwachten en dan weet je meer. Hopelijk mag die spoedig naar huis maar nu is het om bestwil. Succes
Ook ik duim hier mee, het is vreselijk om je dier achter te moeten laten bij de DA. Sterkte!
Heel veel sterkte hoop dat je morgen goed nieuws krijg en een dikke knuffel voor Usher.
Kan me zo goed voorstellen dat dit zowel voor Usher als ook voor jullie verschrikkelijk is. Wij duimen dus voor jullie allemaal, hopelijk morgen goed nieuws!!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ons lieve oudje is erg ziek...." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?