Daarnet ben ik met Kyra naar de DA geweest omdat ze sinds vrijdag al diarree heeft. Eigenlijk al sinds vorige week dinsdag, maar toen was het weer iets beter en vrijdag was het dus weer helemaal mis. Zelfs 's nachts moet ik er 5 of 6 keer uit om Kyra uit te laten.
Omdat Kyra wel vaker last heeft van (lichte) diarree, heeft de DA een Giardia test gedaan en na 8 minuten: Geen Giardia!!
Kyra krijgt dus een 'gewoon' kuurtje Finidiar.
Ik ben nu alleen wel vergeten te vragen of hij haar hartruisje wilde checken, domme ik...
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Pff, gelukkig geen Giardia" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
fijn dat de test negatief was, had je wel van 3 dagen wat verzameld?
en als het toch zo blijft, hertesten hoor, wij hebben bij Gorby ook wel negatief getest (wij blij), maar hij had het toch, das soms heel verradelijk.
maar hopelijk is het gewoon een virusje, en zorgt de finidiar voor de nodige rust.
beterschap met Kyra.
Als Kyra aan de diarree blijft, dan sta ik zeker weer bij de DA op de stoep!
Het was trouwens een SNAP-test, ik weet niet of dat verschil maakt. Ik heb geen ontlasting verzameld trouwens, er is ter plekke een swap/sample genomen. Mijn meisje deed heel dapper! Ik wilde wel meenemen, maar mevrouw deed ineens niets meer
niet bij elke drol zitten giardia-eitjes,dus veilig is zo'n test niet.eigenlijk weet je nu nog niets(sorry)
o wat een zucht he, gelukkig.
voor het hartruisje kan je bellen, dat je dat vergeten bent, en daar zullen ze toch niets voor rekenen dan. hoort nog bij de eerste afspraak zou ik zeggen, ander er naar vragen.
Dat is een hele opluchting voor je.Alleen voor Bowie moest ik 3 dagen ontlasting bewaren en werd toen opgestuurd voor de giardia test.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Pff, gelukkig geen Giardia" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?