Zekers heb ik geprobeerd de hond ervan af te rukken maar het is een kruising herder met een wolfshond. hij is zo hoog als een wolfshond en zo breed als een herder, ik kreeg het niet voorelkaar. hij was te sterk en het ging te hard. Als een leeuw heb ik geprobeerd maar ik kreeg geen grip. schreeuwen en boos maar geen succes. de baas had het dus al veel vaker gedaan dus nadat ik boos schreeuwde dat die l.l zijn k..hond moest pakken deed hij wat.
Duke heb ik inderdaad wel eerst laten weten dat hij op mij kan vertrouwen en dat hij er goed aan deed om steun bij mij te zoeken. Tuurlijk, hij zoekt altijd steun bij mij wat ik ook altijd beloon en prijs. Maar daarna orde van de dag, stokjes zoeken en rondje lopen. Wat ik niet heb gedaan is het stukje oooohh schatje wat ben je zielig... kom maar bij mamma zeg maar. dat zie je mensen ook wel doen. dan krijg je een angsthaas en het is al geen echte held.
Maar ik kreeg een keer van iemand te horen dat een reu geen teef aanvalt, dan was de reuhond niet oke. Vandaar dat ik dat dacht.
Gelukkig speelt Duke vaak met heel veel leuke honden en leuke herders.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Duke gebeten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
het lijkt me inderdaad niet normaal.. Maar vind het altijd wel moeilijk in te schatten. MAar er bovenop springen en schudden, terwijl Duke zich overgeeft, lijkt me niet normaal.. Hopelijk heeft Duke er niks aan over gehouden!!!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Duke gebeten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?