Ikke Zoëy ben dus pas verhuisd en ik ben zo blij als een bij!
Mijn baasjes hebben afgelopen weekend de hele tuin omheind (1200 m2)en nu kan ik LOS!!! Jippiieeee!
Ik kan er wel heel eigenwijs bijkijken vinden jullie niet?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Zoey in haar nieuwe tuin: op de boerderie!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Ik ben heeeel blij! Voorheen zat ik aan een pin in de grond met een lange lijn, maar nu kan ik echt overal komen! Vooraan is ook nog een veldje, maar ik vind het prettiger om dicht bij mijn mens Helga in de buurt te blijven. Hoewel ik wel af en toe eigenwijs met mijn kont in de coniferen sta...
Kijk da's nog eens een tuin waar je lekker in kan rennen en ravotten (en je verstoppen natuurlijk, laat je vrouwtje maar zoeken)... jaloers hier hoor!
Wauw wat moooi groot laat het maar niet zien aan jacky en daisy want die worden echt jaloers dat ze het met een klein tuintje moeten doen.
Veel plezier in je nieuwe tuin Zoey
En, ik heb nieuwe vrienden!!: Ik vind ze wel een beetje link, dat rare gemekker... (kom hier voor mijn rust...hihihihi)
Dank je wel allemaal!! We zijn heel blij en hebben ons stekkie helemaal gevonden! Het is nu nog wachten tot de koetjes uit de stal komen. Dan zijn ze altijd zo blij en gaan ze huppelen! Daar neem ik vrij voor van mijn werk!
Dat omheinen was een hels karwei.. maar we zijn juist buitenaf gaan wonen, mede om Zoëy! En die weet niet wat haar overkomt als ze zo lekker kan rennen (anders kan ze immers nooit los..). Het is dan net een sjezend haasje!
lekker voor je zoëy en voor jullie helga
lekker de ruimte ik droom nog wel verder of het uitkomt hahahhah
Hier sta ik onder de waslijn met met gelukzalige smoelwerkje!
http://www.hondenpage.com/foto/foto/135172.jpg
ach, daar ging iets mis! Nog eens, Zoëy met gelukzalig smoelwerkje onder de waslijn!
(het is voor mij ook genieten hoor, als ik zie hoe blij ze kijkt bij het rennen!)
Wat een prachtige tuin Zoëy !
Ik wens jullie heel veel geluk in jullie nieuwe huis
Jullie hebben dus geen spijt van jullie verhuizing haha
t straalt van de foto`s af!! leuk!! jullie wonen wel echt prachtig daar!
Het geluk en plezier straalt van de foto's af.
wat super voor je! heerlijk!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Zoey in haar nieuwe tuin: op de boerderie!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?