Hij is nu 5 maand & 2 weken, en is dus volop zijn puppyvacht aan het verliezen. Ik las dat dagelijks kammen de vacht zou kunnen beschadigen, maar hij verlies nu echt veel plukken en ze zitten gewoon los.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Puppyvacht" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Dex begint ook steeds meer haren te verliezen! Ik zou hummer 2 keer per week kammen en zijn vachtje gewoon een beetje 'plukken'.
Ik zag net een dwergkeesje en vond dat Hummer zijn haren er verschrikkelijk uitzagen, maar het was normaal op zijn leeftijd zei die vrouw
Ja dat is
Mijn nichtje heeft ook een dwergkeesje van 9 maanden nu, als je die nu ziet vergeeken met hoe die een paar maanden geleden was ken je he niet meer terug! Heel die wollen ondervacht is weg.
Oh heb je daar een foto van hoe die nu is of een foto van hoe die toen was? Hihi vind het altijd leuk om foto's te zien van Dwergkeesjes
Kijk even op mijn profiel. ze heeft nu wel langer haar hoor. Had je even een privebericht gestuurd.
ik heb het gezien op face book
woody is ook volop in de ruif ik kam hem bijna elke dag en dan hangt die kam vol met puppy haar
Echt erg he hoe hij eruit ziet haha. Kam jij hem elke dag Silke? Ik heb ook constant die neiging om dat te doen maar ben bang om zijn vacht te beschadigen :(
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Puppyvacht" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?