Halsband

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel maddiemaddie

honden foto van maddie

Ik heb een chihuahua en ik krijg er over 2 weken een pup bij. mijn chihuahua draagt geen halsband maar eigenlijk wil ik ze allebei wel een halsband geven ,gewoon omdat ik het mooi vind staan.
Dragen jullie hond een halsband?
en zo ja,altijd?

nu het zomer wordt moet hij ook iets tegen de vlooien,is nu een vlooienband een idee?
zodat hij alvast aan iets om zijn nek went?
of beter gewoon druppels?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Halsband" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden foto van Rivka met pup Josefientje Takkenbos

Mijn pup is nu 16 weken. De laatste tijd heeft ze halsband eigenlijk steeds aan. Ze lijkt het ook niet vervelend te vinden, dit was in het begin wel anders.
Ik heb met Takkie puppyspray gebruikt van frontline. Nu heb ik haar druppels gegeven.
Er zit nog best veel spray in het flesje, zal ik het je opsturen? Hoef je het ook niet te kopen.
Stuur maar PB'tje met je adres als je het graag wilt hebben, dan stuur ik het van de week vanaf mijn werk in een bubbeltjes envelop.

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre**

honden foto van    Ilja & ***Sterre**

Waarom met vergif werken..?
Je weet dat sommige honden er verlammingsverschijnselen van krijgeb..'
Er hun gezondheid er mee in gevaar brengt, de lever moet die troep weer uit het lichaam filteren en dit blijft opgeslagen in het lijf..

Je ooit afgevraagd waarom honden de laatste jaren zo veel aan chronische en ongeneesbare ziekten lijden..??

Je hebt een korthaar hondje..
Wat is er mis met een vlooienkammetje, dan ben je met 1 euro klaar, geen vergif op je hond..!
Houde je omgeving schoon, heb je katten verzoeg die dan ook met een vlooienkam...

Gebruik een goede vlees voeding inplaats van commerciele populaire brokken..
Versvlees waar geen houdbaarheidstroep, geen kleurstoffen en geurstoffen aan toegevoegd zijn..
Eerlijke voeding zoals het moet zijn...
dit geeft de juiste balens ook op de huid en zal de hond minder aantrekkelijk zijn voor ongedierte.

Ik hoop dat ik je aan het denken heb gezet..
Succes met de CHI..

honden page profiel Jannie SchrijverJannie Schrijver

honden foto van Jannie Schrijver

Ilja probeer eens wat minder over het voer te zeuren zeg.



Maar inderdaad probeer zoveel mogelijk de chemische troep van de honden af te laten... Lekker wat knoflook en eventueel wat tea tree oil en je kan de vlooien goed de baas....

honden page profiel PriscillaPriscilla

honden foto van Priscilla

Pff...het lijkt hier wel een vers voer forum..
Probeer het ook eens op een andere manier. Alleen de manier waarop het gebracht wordt al..

Ik zou met zo'n hondje ook voor de vlooienkam gaan.

honden page profiel het Moderatorteamhet Moderatorteamgoedgekeurde fokker

honden foto van het Moderatorteam

Deze rode pijlen zijn niet uit gedeeld door de topic starter maar door het moderatorteam
Wij vinden het niet gepast wat hier geschreven word
Groetjes moderatorteam

honden page profiel B met D&A†B met D&A†

honden foto van B met D&A†

Die van ons heeft ook een bandje.
Draagt hem alleen als we naar buiten gaan.
Vind het te gevaarlijk om hem om te laten als wij weg zijn.
Hij zit in de bench en heb wel eens gehoord van een hond die zo aan het draaien is geweest dat ie zn eigen heeft opgehangen.
Of het echt is gebeurd weet ik niet maar wil het risico niet nemen.

honden page profiel ........goedgekeurde fokker

Persoonlijk vind ik het wat eng om (vooral jonge) honden dag en nacht een halsband te laten dragen. Pupjes kunnen vaak hun koppie nog overal doorsteken en zijn lekker nieuwsgierig. Ik ben dan altijd bang dat ze ergens achter blijven haken en ik het niet op tijd zie. Een kennis van me is op die manier een hond verloren. Vaak wordt de vacht er ook niet mooier op als er altijd een halsbandje gedragen wordt.

Wat betreft de middeltjes tegen vlooien: als je je huis goed schoonhoudt en geen vloerbedekking en bestaande vlooien hebt, zou ik geen vlooienmiddel gebruiken. Het blijft een chemische oplossing. Kijk eens op de verpakking: wij worden ervoor gewaarschuwd dat we huidcontact moeten vermijden, maar moeten het wel op onze honden smeren?

1 van mijn honden heeft 1 keer een vlootje gehad. Ik heb beide honden toen even goed gewassen, hun kleedjes in de mand heet gewassen en klaar. Preventief ontvlooien vind ik sowieso onzin.

honden page profiel MirjamMirjam

honden foto van Mirjam

Wij gebruiken alleen als we op vakantie gaan naar bijvoorbeeld frankrijk of zo druppels, verder hebben wij nog geen last gehad van vlooien en gebruiken wij dus ook geen druppels.
Plukkie heeft een halsbandje en een tuigje. Zijn halsbandje heeft hij altijd aan :-D :-D

honden page profiel MirjamMirjam

honden foto van Mirjam

Oja, ik bedoel hij heeft zijn halbandje overdag altijd aan.
Als zijn vacht erg lang word doe ik hat alleen aan als het nodig is.

honden page profiel Nikki, vrouwtje van Baco & DaniNikki, vrouwtje van Baco & Dani

honden foto van Nikki, vrouwtje van Baco & Dani

Ik gebruik geen vlooienmiddelen, alleen knoflook om de vlooien weg te houden, baco die draagt over dag geen halsband, want anders blijft de band in zijn nek staan, hij krijgt pas zijn halsband om als wij naar buiten gaan.

honden page profiel J. & T. van H & DJ. & T. van H & D

honden foto van J. & T. van H & D

Iedereen moet natuurlijk zelf weten als de halsband om blijft bij de hond alleen even een waarschuwing.....Iemand belde ons op om te vragen of ze bij ons op les konden komen met hun pup, ja natuurlijk kon dat. Op de avond van de cursus belden ze op hun pupje was dood, ze waren heel even weg en toen ze terug kwamen had de hond zichzelf op gehangen aan de deurkruk, hij was bij de deur omhoog gesprongen en met de halsband blijven hangen...

honden page profiel Miora,pebbles en quizMiora,pebbles en quiz

honden foto van Miora,pebbles en quiz

Ik snap niet goed wat er ongepast is aan die twee commentaren...
of is het omdat er commentaar gegeven wordt op een moderator?
Sorry, maar anders kan ik echt niet zien wat er ongepast is.
Er wordt in bijna elk topic over vers voer begonnnen...

om terug te komen op het topic zelf,

wij gebruikten altijd frontline op onze jack russel.
Altijd heel goed mee gweest, en, nooit onverklaarbare ziektes tegengekomen.

honden page profiel het Moderatorteamhet Moderatorteamgoedgekeurde fokker

honden foto van het Moderatorteam

Ook als dit geen moderator geweest was dan hadden wij deze antwoorden dicht geklapt
Het is niet de bedoeling als iemand goede adviezen geeft dat die dan aan gevallen word
Groetjes het moderatorteam

en nu graag on topic blijven

honden page profiel Nienke & de roedelNienke & de roedelgoedgekeurde fokker

Ik zou niet weten waarom je een hond altijd een halsband om zou moeten doen. Voor het hondje is het niet prettiger en mooier? Smaken verschillen, ik vind een hond het mooist puur natuur. Op foto's vind ik het ook altijd storend, een halsband om.
Mijn honden dragen ook een halsband, maar alleen als ze aan de lijn uitgelaten worden, anders niet.

En vlooienbanden of druppels, ik zou er helemaal niet aan beginnen. Zolang je geen katten in huis hebt en je hebt zo'n klein kortharig hondje, is de kans dat ze vlooien krijgt wel heel klein. Gewoon elke dag even het vachtje nakijken.

honden page profiel •• Ellun en Evi  •••• Ellun en Evi ••

honden foto van •• Ellun en Evi  ••

Mijn honden hebben beide geen halsband om. Ze hebben een tuig om bij het wandelen.. Ik heb wel 2 halsbanden, maar gebruik ze niet vaak..
Ben nu wel aan het kijken naar een leuke kleurige halsband, maar kan nog niet echt wat geschikts vinden... We blijven nog ff zoeken!

honden page profiel Rox & FarahRox & Farah

honden foto van Rox & Farah

Mijn hond draagt ook alleen een halsband/tuig als ik naar buiten ga. :-) Pak ik de halsband weet hij dat hij mee mag, anders blijft hij rustig liggen.

ik vindt het in ieder geval in huis onnodig en ik heb er ook een naar gevoel bij als ik hem voor het slapen niet af doe. Op de een of andere manier heb ik het idee dat het voor de hond ook lichtelijk benauwend werkt (dit zit waarschijnlijk tussen mijn oren, maar goed dat gevoel heb ik erbij).

En een vlooienband vindt ik ondertussen ouderwets en achterhaald (en ik dacht dat ze nog eens de vacht konden laten verkleuren ook).:-) De adviezen hierboven zijn prima.

honden page profiel DoDo

honden foto van Do

Amo heeft overdag en 's nachts niks om behalve als we gaan wandeelen,
Dan krijgt hij zijn tuigje om.
Ook op de fiets etc gaat zijn tuigje om.

honden page profiel Loes & Kaya Loes & Kaya

honden foto van Loes & Kaya

Hoi Maddie,
Kaya heeft alleen tijdens het uitlaten een halsband om, in huis gaat hij af.. omdat het niet lekker zit(brede band) en omdat ze anders met haar halsband tegen haar voerbak tikt en dat vind ze eng+ het is gevaarlijk..(kan blijven hangen)

Ik had laatst een topic geopend over teken.. Ik heb toen een goede tip van Willemijn gekregen om je hond met een mengsel van teatree olie azijn en water in te 'smeren' ik heb er nog geen ervaring mee maar ik ga het wel uitproberen. Verder gewoon goed opletten en een vlooienkam te gebruiken.

Groetjes Loes

honden page profiel maddiemaddie

honden foto van maddie

Ik heb voor mijn chi toch vlooiendruppels gekocht en voor de pup krijg ik van een lid van dit forum een spray. (super lief) :-)

Ik neem toch een tuigje alleen met uitlaten,kan me voorstellen dat een halsband altijd niet comfortabel is.

Bedankt voor jullie reacties :-D

honden page profiel Claudia & TankClaudia & Tank

honden foto van Claudia & Tank

Spike heeft alleen buiten zijn tuig of halsband om.
Binnen doen we het af is voor hem ook fijner als hij ligt.

honden page profiel Ayla & YunaAyla & Yuna

honden foto van Ayla & Yuna

Mijn honden dragen altijd een halsband, zowel thuis als buiten.
Buiten heb je meer controle met de halsband, en binnen ook.

honden page profiel MexxMexx

honden foto van Mexx

Ik zou ook niet zomaar naar de vlooiendruppels grijpen zeker niet met een klein ras. Brrr...
Probeer eerst eens met natuurlijke middelen preventief te werken.

Als blijkt dat er vlooien zijn kan je altijd nog op andere manieren ingirjpen.

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

nee geen halsband om, alleen buiten, maar als ze los mag, dan gaat de halsband af. vind het akelig als ze toch ergens kan blijven haken met een band om, je weet maar nooit,struikgewas of wat dan ook.

je hebt een heel klein hondje, met weinig haar, dan zou je geen vlooien druppels hoeven te gebruiken, bekijk eerst eens of tie vlooien heeft, heeft tie ze niet, gebruik dan wat natuurmiddelen voor je hond, ook voor jouw maatje hond zijn er knoflook bonbons te koop, dat is werend tegen vlooien en wormen en zelfs teken. ze worden onaantrekkelijk, wil niet zeggen dat je nimmer een vlo of teek of worm zal hebben, maar weerend is het zeker. :-D

honden page profiel Nienke & de roedelNienke & de roedelgoedgekeurde fokker

Voor je die vlooiendruppels gaat gebruiken, lees even dit topic van Gerdine door...
http://www.hondenpage.com/hondenforum/73342/vlooiendruppels.php

honden page profiel Fim,Mieke en TrixyFim,Mieke en Trixy

honden foto van Fim,Mieke en Trixy

Mijn meiden dragen alleen een tuigje, en die dus alleen als we gaan wandelen. Ik vind het prettiger lopen, en ik hoef niet bang te zijn dat hun nekje een opdonder krijgt.

honden foto van ~*~ Jessica & Koda (~Diesel) ~*~

Diesel heeft alleen een halsband of tuig om wanneer we gaan wandelen of als we naar de training gaan.
In huis vind ik het niks, lekker vrij !

Ik ben het helemaal eens met nienke, lekker puur natuur !!

honden page profiel MirjamMirjam

honden foto van Mirjam

Nu heb ik ook weer wat geleerd, ik doe plukkies halsband alleen nog aan als hij uitgelaten wordt! :-D

honden page profiel PriscillaPriscilla

honden foto van Priscilla

Welke natuurlijke middelen werken tegen teken ?
En hoe werken die middelen tegen teken ? Komen ze dan liever niet op de hond of hechten ze zich wel aan de hond maar laten ze dan weer los ?

honden page profiel Saskia & KyraSaskia & Kyra

honden foto van Saskia & Kyra

Wij zijn ook benieuwd naar een natuurlijk middel tegen teken. Onze hond krijgt iedere dag wel yoghurt. Dat helpt toch ook tegen vlooien? Hoewel ze wel wat meer begint te krabben de laatste tijd..

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Halsband" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 1 van 2 12
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^