Haha klopt, ik ben gewoon de dagen aan het aftellen totdat het zaterdag is. Ben ook reuze benieuwd hoe het samen met onze andere hond gaat.
Hij heet Bentho. Zat te twijfelen tussen een paar namen, ziggy, caine en bentho. Maar toen ik hem zag wist ik het direct, het wordt Bentho.
De puppycursus start eind april voor ons, dan heeft hij zijn laatste inenting gehad en mag hij op cursus, daarna basis 1 en basis 2. Misschien nog GG1 en GG2. Maar uiteindelijk wil ik graag basis reddingswerk gaan doen en nog zoveel meer, haha!!!
nog 4 daagjes, hihi.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Bouflab" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Wat leuk zeg!!
Echt super goede keuze!
Mijn ouders hebben ook dezelfde kruising!
SUPER lieve en gehoorzame hond.
En wat heeft die van jou een lekker kopke!!
Hier even een foto van die van me ouders!
Die is 7 jaar nu
ooh wauw wat een mooie hond zeg tanja. Best een grote of vergis ik me nu?
Onze andere hond heet Marley vernoemd naar het boek "Marley and me" Hij doet zijn naam ook echt eer aan, het is de grappigste, gekste hond uit het noorden.
heb trouwens ook een super mooie foto van zijn ouders en van hunzelf, Echt 2 schatten zijn het, zo lief.
Mama en papa:
Dit is Bentho's mammie:
en dit zijn pappie:
@ chippie..
Zo heel groot is ze niet,,net zo groot als de gemiddelde labrador..
Maar zoooooo super lief gewoon!
Ze is echt heel leergierig en kan daarom ook van allerlei trucjes..
Veel plezier met jou pup en geniet ervan!
Nou bentho is thuis de reis zit erop. Hij was heel lief in de auto, hij kon het eerst niet zo goed vinden. Maar na een tijdje heeft hij bijna de hele reis geslapen.
Thuis aangekomen heb ik hem op de grond gezet en hebben we Marley naar buiten gedaan. Zoals we al dachten ging hij eerst heel erg snuffelen en het was klaar, prima! Ging aan de wandel met Bentho zijn speelgoed. Echt super ging het gewoon, bentho ligt nu heerlijk buiten en marley is net binnen gekomen.
De eerste twee beschuit met muisjes zijn al gegeten en de eerste plas is ook al binnen gedaan, haha!
zal zo eventjes nieuwe foto's van hem erop zetten.
Jeetje zeg, wat een leukerd!
Hij is echt zoooo schattig!
Kan je het een beetje goed met hem vinden?
Vast wel
Veel plezier op puppycursus enzo!
Groetjes!
Wat leuk dat hij er is, ik hoop dat hij zich gauw thuis voelt.
geniet van hem.
Fijn dat het onderweg zo goed is gegaan en de kennismaking met Marley ook.
Het is echt een heerlijke pup om te zien!
wat een lief hondje zeg!!
mijn oom en tante hebben nou een pup labradorxbernersenne (lijkt er wel beetje op)
geniet er van, fijn dat het goed gaat met jullie andere hond!!
aaahhhh wat een schatje.
wij krijgen ook een pup over 4 weken...
zo gaat het zo voorbij.
maar als er iets spannends op het spel staat...
lijkt het net een jaar!
BahBah...
heel veel plezier met dit schatje!!!
gr Joni.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Bouflab" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?