Darf wildmix

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Thara Thara

honden foto van Thara

De Darf wildmix is met heeeeel veeeel smaak opgevreten hahah .
Want hert is heel erg vies bv . Ik had om te beginnen eerst een doos van 5 kilo besteld om te bekijken of het wel in de smaak zou vallen . Dus dit is zeker voor herhaling vatbaar . En op die manier krijgen ze toch iets van het hert mee , en van wilde gans . Het was voor hen en voor mij wel even wennen om een kvv prakje te voeren , kan me de tijd niet meer heugen wanneer ze dat voor het laatst hebben gehad . Maar ik ga dus nog even snel een email sturen naar mijn verkoopadres , en snel nog een veel grotere doos reserveren voordat de voorraad op is .

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Darf wildmix " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco 3 doggies

honden foto van Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco

Dat zijn maar een stelletje bofferds bij jou :-D

honden page profiel TZNTZN 3 doggies

Hey,
hier valt hij ook in de smaak, maar kun je het dus ook in grootverpakking bestellen???

WIl je even laten weten als het kan????

honden page profiel Jane en Boris Jane en Boris 3 doggies

honden foto van Jane en Boris

ik sluit mij aan bij Manon! :-D

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre** 3 doggies

honden foto van    Ilja & ***Sterre**

Hier ook DARF....

Sterre at al met smaak d'r vlees maar bij DARF vreet ze zowat haar bak erbij op.. ;-)

Fijn dat het jullie ook zo goed bevalt.. ;-)
Wat mij opvalt is dat er nog minder ontlasting is.... ;-)

Fijn dag.. :-D

honden page profiel Kimeta Kimeta 3 doggies

honden foto van Kimeta

Ik lees ff mee :-D

honden page profiel Thara Thara

honden foto van Thara

Het is bij de meeste verkooppunten zolang de voorraad strekt , omdat het natuurlijk om wild gaat en dus maar tijdelijk te krijgen is . Dus ik zou zeggen houd de sites in de gaten

honden page profiel marionmarion 3 doggies

honden foto van marion

wat is het verschil tussen darf en andere kvv?
of is het gewoon een merk?

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Angela • Bodhi

Darf is een merk, biologische KVV.

Fijn dat het zo goed gesmaakt heeft. Zo zie je maar weer, dat een hond soms wel dingen eet als het gemixt is met iets anders... ;-)

honden page profiel marionmarion

honden foto van marion

dank je wel Angela :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Darf wildmix " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

^