
Hallo,
ik heb een Jack Russel van 15 maanden.
Hij is een hele enthousiaste hond,
het probleem is dat als ik uit wil gaan en zijn riem wilt pakken, dat hy voor mijn neus staat te plassen,hij tilt niet zijn pootje op, het lijkt wel alsof het niet zijn bedoeling is.
Heeft iemand ervaring met dit of tips?
Groetjes,
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Spike plast in huis voordat we uit gaan." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Ik denk dat dit van enthousiasme is...
Hij hoort de riem en denk...Jippie we gaan!!!
en laat het lopen..omdat hij blijkbaar al moest...
Zorg dat het geluid van de riem niet wordt gekoppelt met uitgaan...
Pak dus regelmatig op de dag de riem even, zonder dat je gaat wandelen....

als jij uitgaat met de hond ? heb je een tuin ? dan laat je hem eerst veilig naar buiten gaan, en dan pak je zijn riem. direkt omdoen en mee nemen, misschien dat het is dat tie blij is dat je met hem gaat wandelen, uit enthousiasme dat tie dan plast.
jij zelf heel subtiel de riem pakken en naar de deur lopen, zonder iets maar te zeggen. niet aangeven dat je met de hond gaat wandelen.

sorry erika, we waren gelijk, zelfde advies. hahahaha

Ik heb geen tuin, ik ben zelf al bezig geweest om overdag de riem te pakken, zonder dat ik uitga met spike.
Het gebeurd ook meestal in de ochtend, ik trek mijn schoenen en mijn jas aan, en pak de riem, eigelijk zonder tegen hem te praten, maar zodra ik de riem wil om doen , zie ik alweer een plasje liggen.

Dus vooral bij zn eerste plasronde??
Hoelaat ga je s'avonds de laatste ronde doen??
Heeft híj daarna nog water tot zn beschikking??
Hoelaat gaat hij s'ochtends voor het eerst weer naar buiten??

Ja, soms overdag ook nog maar eigenlijk nooit in de avond.
Zijn laatste ronde is meestal rond half 10-10 uur
en het is verschillend hoelaat hij in in de ochtend uitgelaten word, ongeveer tussen 9 en 11 uur.

Plast hij wel goed uit als jullie gaan wandelen??
Haal anders s'avonds de drinkbak weg voordat jullie naar bed gaan...
Dan is zn blaas s'ochtends niet zo vol en kijk of je dan verbetering merkt.....

Jaa meestal plast hij wel goed uit, soms is hij erg druk en begint hij te wandele onder het plassen, maar over het algemeen plast hij goed buiten.
vanaf nu haal ik savonds maar zijn water weg kijken of dat werkt
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Spike plast in huis voordat we uit gaan." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?