Jaa! Vrijdag gaan wij met Joy en Falkor naar Dierenpark Amersfoort !!
Daar mogen hondjes, mits aangelijnd en met poepschepje, naar binnen. Ik heb er nu al zin in!!!
Ben benieuwd hoe zij zullen reagerne op al die gekke dieren, gekke omgeving enzovoorts.
Liefs,
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Dierentuin!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Dat klopt inderdaad dat je daar je honden mee naar binnen mag nemen.
hoe reageren de honden op jullie (grapje)
Maar heel veel plezier in de dierentuin en doe een paar oude collega's van mij even de groeten.
En hoop dat alles goed zal gaan maar dat zal vast wel.
veel plezier vrijdag
liefs natascha
en poot van Sjenghi
pootje van Abby en een lik van binky
Ik zou dat zelf nooit doen de dieren kunnen van elkaar schrikken..bv als de hond gaat blaffen ofzo..ik heb er net een artikel van gelezen in hondenleven..groetjes Romy
hey,
spiky is ook een keer geweest en vond t erg leuk hoorde ik (ze was met n vriendin mee). Heel veel plezier vrijdag!
groetjes
Ik neem aan dat ze geen honden meenemen die normaal al uitvallen of erg blaffen aan de riem
Voor de honden is het een hele ervaring.
Mexx is als 4 maand oude pup meegeweest en vond het helemaal geweldig. Hij was in een dierentuin in duitsland geweest en bij de kinderboerderij mocht hij zelf overal komen, de begeleidster daar vond het zo leuk :-p
Je moet gewoon zorgen dat je honden rustig blijven en niet te dicht bij de dieren komen, ze zullen hun ogen uitkijken
Hahaha, ze schrokken wel een beetje van ons Natascha
Nee, wij houden ze netjes uit de buurt. Is ook niet netjes voor de andere dieren als Falkor en Joy vervelend gaan doen, maar verwacht dat niet van ze. Zij zijn hartstikke lief!
Joy is nogal snel onder de indruk, van alles. Dus die krijgt toch een hoop nieuwe ervaringen erbij en zal daarna lekker slapen.
Liefs,
Wat gezellig onze hond zou denk ik raar op kijken en misschien zelfs wel blaffen z'n drukte maaker is het wel
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Dierentuin!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?