Ik laat alles wat in de winkel te koop is van varken ook gewoon liggen er is genoeg ander knaagspul te vinden voor honden. Geef liever kippennekken en eendennekken etc etc.. en pensstaafjes.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wild Zwijn(BARF)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Mijn vriendin werkt in een dierenartsen praktijk, en die zegt dat ze heel vaak honden binnenkrijgt die een reactie hebben op varkensoren. Jeuk, braken, diaree dat soort dingen.
Dat heeft niets met ziektes te maken, maar gewoon dat honden niet goed op varken reageren.
En verder is niet alles zo zwart wit als hier geroepen word
Sammy zie de link naar het topic op Barfplaats. Daar hebben ze het ook over hertenvlees en wilde zwijn.
Die van mij krijgen ook absoluut geen varken...
ze krijgen jeuk dervan.
Ik vertrouw dat aujesky ook totaal niet.
Vroeger blerde mijn vader dat al: NOOIT GEEN VARKEN aan de honden...echt je kan lachen!!!
Dus toen ik opmezelf ging kregen de mijne ook nooit....VARKEN. En daarbij zelf eet ik het zelden(ham op brood of spekkies bij zuurkool)
Tegen Awjesky wordt nog steeds geent. Ook de huisdieren op de betreffende varkensbedrijven worden geent. En jagers laten hun jachthonden enten tegen Awjesky! Dus uitgeroeid is de ziekte niet.
Trouwens onze biggen en varkens reizen heel wat af voordat ze in Nederland in het schap liggen.
De varkens en biggen gaan vaak van hier naar tsechië of Bulgarije en worden daar in stallen uitgeladen waar ze dan weer verder vervoert worden naar de diverse slagerijen. Geslacht en al komen ze dan weer in Nederland terug. Aan mijn karbonaatje zie ik niet of die in het oostblok is geweest. Weet wel dat daar de hygiënemaatregels een heel stuk minder zijn als in Nederland. Daarbij gaat de keuring steekproefsgewijs. Wie zegt mij dat naast het gekeurde halve varken niet een helft hangt van een besmet dier!
Dit weet ik dus uit eerste hand van chauffeurs die de dieren vervoeren levend en geslacht.
Zelf heb ik ooit een pup verkocht naar een varkensboer. Ook deze werd geent voor Awjesky! Er wordt niet voor niks gewaarschuwd!
Als je ooit een hond hebt gezien die aan Awjesky lijdt voer je nooit geen varken of wild zwijn meer.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wild Zwijn(BARF)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?