Demodex mijt

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

Wessel (Gast)

Hallo allemaal,

zelf heb ik een Amerikaanse stafford/ Pitbull van 5 maanden oud, bij hem is de demodex mijt geconstateerd 3 weken geleden.
De DA heeft mij advocate meegedaan om het te behandelen.
Ik moet dit om de 4 weken met een tubetje achter op de rug huid aanbrengen.
Nu 3 weken later lijken de plekje alleen maar erger te worden, via het internet ben ik er achter gekomen dat het gaat om een gegeneraliseerde vorm gaat.
Is er geen antibiotica nodig ??? een wat seriuze behandeling??? want dit maakt erge zorgen.
Heb bij de dierenwinkel Bogena V - 12 Extra gehaald om zijn weerstand te verbeteren en geef hem schapenvet voor de vacht. Hij eet droge brokken van Royal Canin medium junior.
Ik hoop dat jullie me kunnen gerust stellen, en wat meer informatie kunnen geven.
Heb het gevoel dat er hier echt om dieren word gegeven en niet van de volgende patient is aan de beurt, we zien het over een paar weken wel weer.
Alvast bedankt Gr Wessel en Jaws

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Demodex mijt" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel phrenyphreny

honden foto van phreny

de hond van mijn schoonmoeder heeft dat ook gehad ik zal vragen welk medicein ze kreeg want opeens was het over
verder zou ik alvast beginnen met een betere voeding dan royal canin (als je hier even goed rondneust bij de categorie voeding snap je wel wat ik bedoel)
en ook zou ik iets gaan geven om de weerstand te versterken
succ6

honden page profiel phrenyphreny

honden foto van phreny

ik zou die hond kefir geven dat is ook goed voor de weerstand en nog veel meer kwaaltjes

honden page profiel Amber & LootahAmber & Lootah

honden foto van Amber & Lootah

Wij behandelden altijd met stronghold en met antibiotica tegen secundaire infecties. Ook is het goed om de plekken met zuurvrije vaseline of uiercreme in te smeren. En dan goed dik erop. Want de mijten hebben tunneltjes in de huid gemaakt van de hond waardoor ze ademen. Als je die steeds dichtsmeert gaan ze ook dood. Maar dit alleen werkt niet voldoende.

Groetjes Amber

honden page profiel LindaLindagoedgekeurde fokker

honden foto van Linda

Ik zou met de hond naar de dierenarts gaan. Als hij echt de gegeneraliseerde vorm heeft gaat dat niet vanzelf over.

En ik zou zijn weerstand proberen op te bouwen , dmv voedingssuplementen ( Echinaforce van Dr Vogel ) en goed voer . ( ben persoonlijk een voorstander van vers ).

Succes!

Linda

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Demodex mijt" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

^