Ik had vanmiddag een leuke bruine chocolade taart gebakken met mijn oppas-kindje. Ze had er allemaal snoepjes opgedaan en leuk versierd. Nou hij was klaar, eerst eventjes afkoelen. Toen sneed ik een stukje af, en toen gingen wij dus de taart eten. Maar toen we terugkwamen bij de taart op het aanrecht was er nog een heel stuk vanaf! En ik keek op de grond, zat daar mijn hond met een stuk taart in zn snuiterd. Nounou, die word ook wel weer lekker verwend. Ik zag net ook al een forum met iemand waarvan de hond haar cake had opgegeten. Die viervoeters toch. Maar, mijn oppaskindje was wel een betje verdrietig. Maar er is nog wel een klein stukkie over, nou een best groot stukke..
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Daar ging mijn taart.." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
je weet toch wel dat chocolade giftig is voor honden hopelijk.
hoop dat alles goed gaat met de hond.
kijk uit voor chocolade met hondjes he dat is puur gif
voor ze daar kan de dood op volgen.
Zonde van je taart na zoveel werk
@Babs.
Ja dat weet ik, Het was gelukkig een niet al te groot stuk en ik heb de hond nog gectroleert maar hij gedraagt zich nog gewoon goed.. Verder ook niks te merken aan hem. Ook geen diaree etc. Maar als er wat zou verschijnen zal ik de DA er bijhalen
gelukkig dat het goed gaat sterkte er mee.
En de volgende taart op een plaats zetten waar de honden niet bij kunnen
hahaha, dat kennen we hier.
Ik heb hier een soort van Sal-taart-in
Melkchocolade is bijna niet giftig, puur wel.
Daarnaast komen de vergiftigingsverschijnselen pas tientallen uren later.
@Caro.
Eigenlijk had ik ook niet verwacht dat mijn kleine beagle op het aanrecht zou kunnen komen? Ik bedoel, mijn aanrecht is best hoog. Ik weet ook niet hoe hij erbij is gekomen eigenlijk..
@Caitlin.
Het was wel melk chocolade, Gelukkig. Als ik het had geweten dat balou bij het aanrecht zou kunnen komen had ik mijn taart natuurlijk op een andere plaats gezet. Beetje stom van me eigenlijk. Maar ik zal balou goed in de gaten houden
@Babs.
Het is een hem Maar hij zit nu te spelen met een balletje.. Dus, ik weet eigenlijk niet echt wat ik precies moet doen. Ik vind het nogsteeds een beetje heel heel erg stom van mezelf
Wat zonde van al jullie werk, hopelijk krijgt je hond idd geen last van de chocolade.
Volgende keer maar een slagroom taart maken
Misschien heb je hier wat aanhttp://www.kynotrim.nl/trimsalon.php?content=informatie/chocoladevergiftiging
@Syl.
Slagroomtaart? Dat lijkt me weer niet zo goed idee voor mezelf, ik ben daar namelijk alergisch voor
@Caitlin.
Ja, zo weet ik zelf ook maar weer dat ik beter moet opassen met taarten maken, en met balou..
@Caitlin.
Ik heb het al een beetje gelezen, en ik zal heel goed opletten of ik dit zou gaan merken bij balou.. Maar, ik denk het zelf eigenlijk niet
Wat zonde van je mooie taart.
Hij zal wel gesmuld hebben.Gelukkig melkchocolade.
Zo dit overkomt je dus geen tweede keer.
We moeten ze ook altijd in de gaten houden.Ze kunnen zo ondeugend zijn.
Ok dan is slagroom weer geen goed idee voor jou zelf, dan gaan we voor een appeltaart
Idd wel knap dat een Beagle op het aanrecht komt, slimme hond
ha ha ik moet er toch even om lachen, hoewel chocolade niet goed is voor honden zal het bij zo'n stukje melkchoco wel meevallen hoor.
Misschien volgende keer een lekker fruit taart maken. daar is KumBaYah helemaal gek op.
Veronderstel wel dat de hond het ook een lekkere taart heeft gevonden. Ie zal zeggen "een dikke 10 voor mn baasje en oppas-kindje"
Hij zal zoete dromen hebben.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Daar ging mijn taart.." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?