Studie

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel emjeeemjee

honden foto van emjee

Hai Esther,

Wow..dat is zeker een bizarre gewaarwording zeg. Denk idd dat Vlinder nu echt afscheid van je heeft genomen. Bijzonder!

Tot nu toe oefen ik echt alleen nog op mijn eigen dieren..soms probeer ik het ook bij de vogels uit de voliere buiten, daar heb ik minder binding mee. Maar merk wel dat vogels een stuk lastiger is dan honden of katten bijvoorbeeld. Ik kijk weleens naar foto's van dieren hier op het forum en probeer daar energie in te leggen maar dat is echt nog heeeeeel moeilijk, zo ver ben ik nog lang niet vermoed ik.

O-) :-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Studie" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Esther & Doortje Esther & Doortje

honden foto van Esther & Doortje

Ja dat met vlinder was zeker een bijzondere ervaring, ik voel me er ok heel dankbaar voor!
Het is gek hoe sterk de band kan zijn met zo'n kleine beestje! Vlinder was echt heel belangrijk voor me!

Bedankt voor je antwoord! Goed idee om ook op andere dieren te oefenen!
Hoe gaat het verder met je studie? Ben je al verder gekomen en bevalt het? Het lijkt mij echt zo leuk! Ben benieuwd!

honden page profiel emjeeemjee

honden foto van emjee

Hai hai!

@Esther, heb je al besloten of je de cursus ook gaat volgen??? Spannend!!

Hier gaat het even allemaal niet zo snel, zit ook met een komende verhuizing en nog zoooooooo ontzettend veel te regelen voor die tijd, overdag mijn beestjes en kids en savonds ben ik dan blij als ik eindelijk op de bank plof! O-) Dus snel ga ik niet maar zal er vast wel komen. ;-)

Wat wel heel leuk is, Diva, onze volledig zwarte poes, is zwanger!! En zij trekt momenteel heel erg naar me. Echt zo lief! Hou af en toe hele verhalen met haar (als ze s'nachts bij me komt liggen) en ze vindt het heerlijk als ik haar buik vasthoudt. Mager poesje dus die kittens nemen nogal wat ruimte in van haar. Merk bij Diva dus wel dat ik al wat geleerd heb en dat bij haar toepas. Best bijzonder! :-)

honden page profiel Esther & Doortje Esther & Doortje

honden foto van Esther & Doortje

Wat leuk om te horen dat je al kunt toepassen wat je geleerd hebt zeg!!!
En het maakt niet uit dat het nu niet zo snel gaat met je studie! Verhuizen is ook een hele klus...pffff...

Ik heb nog niet besloten of ik de studie ga doen...heb nogal last van twijfels en besluitloosheid (ben een weegschaal)...heel fijn..haha!

Ik hoop deze week de knoop door te hakken, kan moeilijk eeuwig twijfelen? :-)

honden page profiel Esther & Doortje Esther & Doortje

honden foto van Esther & Doortje

Nou het antwoord op je vraag komt sneller dan ik gedacht had :-)
Ik heb vandaag besloten voorlopig nog niet te beginnen met die studie...Ik heb er wel zin in hoor, maar ik ben momenteel erg veel bezig met het maken van sieraden voor mijn hobby. Sinds vorige week zit ik in een enorme flow en zit ik boordevol inpiratie!!! Omdat ik hoop daar ooit mijn werk van te kunnen maken, wil ik daar nu mijn tijd, aandacht en energie in steken! Ik heb nogal de neiging teveel hooi op mijn vork te nemen en dan ga ik over grenzen. Ik sluit niet uit dat ik er nog weleen aan begin, want het lijkt me wel heel erg leuk!

Tot dan blijf ik graag van je op de hoogte :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Studie" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 2 van 2 12
Volgende forumvraag: Bloed
^