Ja hoor!!
Ik ben al een tijd aan het uitzoeken, bekijken wat voor hond ik graag zou bijnemen...
En mijn hart is gestolen door de sheltie!
Ik zocht een hond die niet te groot is, lief en aanhankelijk, houdt van uitdagingen...
En dan de kleur... Voor mij blue merle graag
Ik heb al op verschillende websites gekeken via hp, maar het zou makkelijk zijn als er ook fokkers in Belgie tussen zaten.
Kent iemand hier een fokker uit antwerpen?
En... Mensen met shelties!! Graag hoor ik jullie tips, ervaringen!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "De sheltie heeft mijn hart gestolen!! " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Hier een blue merle sheltie!
En het echt een geweldige hond.
Goede keuze!
Er is nog wel iemand die ik moet overtuigen van het ras. (mijn vriend) Het is nog niet voor snel hoor. Eerst eens enkele fokkers opzoeken, telefoontjes doen.
Wij verhuizen in maart, dus eerst zien dat we daar op onze plaats zitten.
Als ik nog een pupje neem, zal het in Juli zijn van dit jaar of in juli van volgend jaar. Ik heb namelijk steeds juli en augustus vrij
Leuk hoor Shelties zijn echt geweldige honden!
Succes met de zoektocht naar een pup
Leuk, ik heb ook een sheltie!
Ze is ontzettend aanhankelijk en lief, maar ze weet ook heel goed wat ze wel en niet wil. Bovendien is de mijne een echte sheltie wat blaffen betreft Gelukkig is het heel goed corrigeerbaar.
O ja, ze luisteren ook best goed (als ze zin hebben)
Erg leuke keuze!
Alleen wil ik één ding even kwijt. Een pupje komt niet op bestelling... .
Ga gewoon kijken bij fokkers idd. En dan maak je keuzes over de honden (en mensen) die je gezien hebt. Op basis daarvan kijk je wanneer een pupje kan komen. Het kan dus zijn dat jou keuze er eerder of later is.
Wij hebben onze hond in België bij een fokker gehaald. Ik weet het plaatsje niet meer maar het heet de Hoogmaatheide. Ik weet niet of ze er shelties fokken, maar het is het kijken waard. (googlen)
Wij zijn erg tevreden over deze fokker.
Nee, komt inderdaad niet op bestelling. Het zou gewoon leuk zijn als het tijdens die twee maanden kon. Als dat niet zo is, is dat ook geen ramp. Ik werk 22 uur en ik heb alle vakanties. Ik werk namelijk in het onderwijs hier in België.
Dus heel veel tijd voor een pupje!
Ik wil helemaal niet van stapel lopen en dat doe ik ook niet. Rustig rond kijken, eens langs gaan, informatie vragen...
Niet snel snel... Daar heb ik slechte ervaringen mee...
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "De sheltie heeft mijn hart gestolen!! " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?