aanschaf mechelse herder

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel dhaemerdhaemer

Hallo ,

Ik en mijn vriendin willen graag een mechelaar aanshaffen . We willen deze hond graag buiten in een grote ren houden . Maar we hebben twee katten . We willen een pup aanschaffen . Nu is men vraag als dit samen gaat met de katten . En hoe je ze het best aan elkaar kunt laten wennen .

Gr Steven

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "aanschaf mechelse herder " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Rox & FarahRox & Farah

honden foto van Rox & Farah

Ik weet niet hoe ervaren je bent met (werk)honden? Weet in ieder geval wel dat dit 1 van de intelligentere en ook nog eens pittige honden zijn. Ze zijn in ieder geval niet voor iedereen weggelegd.

Buiten kunnen ze goed hebben als ze wel een binnenplek hebben, beschermt van kou en vocht. Is het de bedoeling dat hij ook uitgelaten gaat worden?

Deze honden zijn zoals ik al zei erg slim en hebben uitdagingen nodig om zich goed te voelen, meer dan een dagelijks rondje park. Het zijn hele werkwillige honden die uitermate geschikt zijn voor meerdere soorten sport en vinden het ook heerlijk om met de baas bezig te zijn.

Natuurlijk kan hij leren om met katten om te gaan, als je er vanaf het begin maar consequent mee omgaat(dus niet laten opjagen, happen enz).

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre**

honden foto van    Ilja & ***Sterre**

Ik ben er helemaal niet voor om een hond in een ren te houden..

Een hond/ Mechelaar is een gevoelige hond die erg aan de baas hangt en een gezinsleven verdient..

Een Mechelaar is een hond die niet genoeg heeft aan een blokje om aan de lijn..
en 8 ur per dag in de ren ..
Daar wordt hij gestoord van..!

Hij EIST uitdaging een hersen werk, een taak een baasje als maatje ...
Krijgt hij dit niet dan gaat hij ongewenstgedrag vertonen...

Een Mechelaar is een hond die met zachte consequente hand opgevoed moet...
Geen wurgkettingen..

Ga eerst je goed inlezen en voorlaten lichten met de tijd die je aan het dier kan besteden..

Dez stingting geeft gratis voorlichting en denk met mee of en welke hond bij je past...

http://www.sophia-vereeniging.nl/


Veel wijsheid en succes, Ilja

honden page profiel dhaemerdhaemer

Bedankt voor jullie reactie .

Het is zeker de bedoeling dat ik met de hond ga werken . Wil van pups af naar de hondenschool zodat hij zeer sociaal word .

Wel wil ik niet aan sport doen . Ik wil me liever zelf bezig houden met de hond . dat kan toch geen probleem zijn dan he ?

Gr steven

honden page profiel Janet & BoxersJanet & Boxersgoedgekeurde fokker

honden foto van Janet & Boxers

Wij hebben 2 mechelaars, en beiden zijn in huis opgegroeid, ze hebben wel buiten een kennel met nachthok, en als je de keus aan hun laat zijn ze veel liever buiten dan binnen.
denk dat we soms teveel denken als een mens wat veel honden betreft.
In ieder geval zijn onze mechels erg happy buiten, na 10 minuten binnen staan ze weer hijgend voor de deur omdat ze weer naar buiten willen.
De vacht is ook stukken voller en mooier wanneer ze buiten zijn, en het verharen is zo gebeurt.
Die van mij zijn dus wel erg happy buiten.

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre**

honden foto van    Ilja & ***Sterre**

Wel als je hem 8 uur per dag alleen gaat laten in een kennel..
De hond zal zijn vermaak vinden in blafconcerten en slopen..

Deze honden MOETEN een taak, kunnen niet uren niks doen daar kunnen deze hond niet tegen..!!!

Een kennis van een kennis van mij heeft net haar reu herplaatst omdat hij zijn energie die hij niet kwijt kon ging omzetten naar agressie..

Nu zit hij bij de speuropleiding van de douane..
Waar hij zijn ei kwijt kan en een perfecte hond is..!!

honden page profiel Janet & BoxersJanet & Boxersgoedgekeurde fokker

honden foto van Janet & Boxers

wat de katten betreft, vanaf begin gewoon kennis laten maken, dan wordt het voor de hond iets heel normaals, wat je katten ervan zullen weten, tja dat is dan wel even afwachten.....

Succes

honden page profiel SuskeSuske

honden foto van Suske

Top honden!
Maar nooit schreeuwen, eerder bijna vragen..... Zijn zeer gevoelige honden!
En een rondje per dag lopen is nooit genoeg.

honden page profiel Janet & BoxersJanet & Boxersgoedgekeurde fokker

honden foto van Janet & Boxers

weten=vinden ;-)

honden page profiel Rox & FarahRox & Farah

honden foto van Rox & Farah

Werken/sport, maakt niet uit bij deze honden. We noemen de KNPV of IPO werken maar ook dit is een hondensport.

Zelf oefenen met de hond is niet verkeerd, maar begeleiding van een club/vereniging is altijd prettig. en de africhting is eigenlijk onmogelijk om alleen te doen. (het pakwerk iig)

honden page profiel MaartMaart

honden foto van Maart

een wat zachtere mechel, niet geschikt voor africhting/werk voldoet prima aan je eisen.
Ze zijn prima buiten te houden, katten, tgoch, eigen katten kun je gerust introduceren (gewoon met pup laten kennis maken), in de meeste gevallen gaat dat goed gaan, maar vreemde katten kunnen nog altijd als ongewenst aanzien worden en dus nagejaagd.

Ook zorgen dat de katten niet in de ren kunnen.

een goeie degelijke fokker uitzoeken, die je helpt bij de keuze van pup (en die eerlijk is in zijn beoordeling en je niet zomaar gewoon een pup meegeeeft) doet al heel veel.

heb je al een kennel op het oog?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "aanschaf mechelse herder " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Even voorstellen.
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^