Wij hebben van de dierenarts een puppypakket gekregen. Ik heb hem zojuist uitgespit, maar er zitten ook pedigree brokken en nat voer in.
Is dit goed voer? Ik wil eigenlijk niet overstappen op pedigree, maar misschien kan ik ze als beloningsbrokjes geven of is dat ook niet goed?
En heeft iemand ervaring met het natvoer van pedigree.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "pedigree" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
ja, helaas een slechte ervaring... Mijn hond had datzelfde pakket gekregen(denk ik, er zit een gele emmer omheen?), maar het natvoer(droog trouwens ook) veroorzaakte niets anders dan diaree. Nu hij versvlees krijgt, is dat gelukkig helemaal over gegaan
het zit inderdaad in een gele emmer. Ik denk dat het meeste dan dus in de kliko gaat eindigen. Zijn ontlasting is nu helemaal goed. En we willen ook helemaal niet overstappen van voeding.
Hier ook zo'n emmer gekregen. Het natvoer wel gebruikt en de emmer gehouden , maar de rest weggegooid, wel even geprobeerd trouwens omdat Kyra niet wilde eten, maar ze vond het niets.
Misschien eens leven..
Dan kan we misschien een beter besluit maken..
http://www.voernatuurlijk.nl/forum/viewtopic.php?t=6444
Er zaten een paar boeken in die wel leuk zijn. En een hanger met een nr erop, hier kan je je aanmelden. Als je de hond kwijt bent kunnen ze dat nummer bellen.
Verder dus rijp voor de kliko.
Ik heb ook predigee gehad maar ik ben over gegaan op proplan.Rijst met kip van wege de granen diie in de predigee zaten.
is echt troep dat voer!
die emmer is trouwens wel makelijk gooi ik altijd de brokken in
smolken streepje door de O
Ik heb helaas niet zo'n goeie ervaring met pedigree ..
Mijn lieverd hebben allebei diarree als ze zo'n voeding eten :s
Ik kreeg van de DA een startpakket (puppyvoeding) van science plan voor onze pup (maltezer-kruising).
Hij wordt nu wel 1jaar deze maand en dus zal ik moeten overschakelen van puppyvoeding naar andere soort ..
Heb er wel nog geen idee van welke voeding ik nu best zou geven :s
Lees de snelkopp. eens door die ik eerder gaf stukje terug..
brokje buiten strooien, lusten de vogels wel
Ach als belonings snoepje kun je het best gebruiken, pedigree werd ook wel in honden pensions gegeven, ze gaan er heus niet dood aan, maar als voer zou ik het niet geven, ik heb hier een zak beniful staan, daar geef ik soms een brokje van, de hond vind het lekker, nou we kunnen niet altijd gezond eten toch.
En daarbij als we het over granen gaan hebben, er zijn zat mensen die hun hond vers geven en dan bij de thee een bisquitje omdat dat zo gezellig is.
Dus eens een fout brokje kan echt geen kwaad.
Ik heb het gelezen Ilja, maar het was nogal een laptekst dus duurde even . De reden dat al de honden, die hier boven vermeldt zijn, komt omdat het lichaam het voedsel er zo snel mogelijk uit wil hebben. Soort "voedselvergiftiging" als ik het zo mag lezen. En het is ook gewoon afval.
We hebben eigenlijk al besloten om een combinatie te gaan geven. Brokken en vers.
Ik bedoel in de 2e zin dat ze dus daarom al diarree kregen omdat het lichaam het afstoot en ziet als vergif.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "pedigree" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?