Kerst overpeinzing Milo en Noa
Wat kunnen lichtjes toch mooi schitteren , ook als je oude honden oogjes hebt maakt je dat van binnen warm . Want er is toch niets zo fijn dan erbij horen ? Samen zijn met je mensen familie .
En soms iets mee mogen snoepen van al dat kerst lekkers .Wij hebben geen idee wat kerstmis betekend hoor , maar we voelen wel dat het speciaal is . Je gaat immers lekker in je warme mandje liggen . En het is lekker warm in ons huisje . We krijgen zelfs extra aaitjes van al die andere mensen families . En die zeggen dan Milo en Noa wat is het toch fijn he zo . Wij leven in het heden en weten echt niet wat dat mensenvolk hier allemaal mee bedoelt hoor , maar het schijnt wel dat ze aan ons zien dat we zelf ook weer schitteren net als die lichtjes in de kerstboom . Ooit waren de lichtjes in onze oogjes gedoofd en zaten we in een kil koud hok met koude tralies . Met nooit mensen om ons heen die van ons hielden . Ikke Milo probeerde mijn maaltje uit de volle vuilniszakken te halen . Maar dan moest ik uitkijken want anders werd ik weer geschopt als ik dat deed . En het voelt veel fijner als je een lekkere aai krijgt hoor en een lekker bakje eten . Wij hopen voor alle eenzame hondjes die het nu ook slecht hebben dat ze ook ooit weer schitteringen in hun oogjes zullen krijgen net als wij .
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Kerst overpeinzing Milo en Noa " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Wat ben ik zo ontzettend blij dat jullie zo schitteren!! veel kerstplezier!
lieve schatten jullie hebben het dubbel en dwars verdiend!
geniet maar fijn van de kerst en de lichtjes en al die lieve mensen om je heen
een dikke knuffel van ons
lieve schatten jullie hebben het verdient.geniet er lekker van een kerstknuffel van jazzy en poppy en een aai over jullie lieve bolletjes van noor
grt noor en een pootje van jazzy en poppy
Wat ben ik blij voor jullie.Geniet van de fijne kerstdagen en en de lieve mensen om julle heen.Een poot van Isa en Bowie.
Wat hebben jullie het getroffen met deze mensen familie. Geniet er van en veel plezier met de kerstdagen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Kerst overpeinzing Milo en Noa " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?