Zijn bij jullie alle botten nog heel?
Is de auto nog deuk vrij?
Gelukkig hebben honden vier poten.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Amai Wat is het glad buiten!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Spike en Matchy vinden het allemaal prima, die snappen niet waarom ik zo voorzichtig loop. Met dit weer laten ze mij uit.
Jup hier in friesland is ook erg glad, maar nog niet gevallen.. Nog niet* niet te hard juigen...
Zeker niet te hard juichen op een gladde ondergrond.
Nog niks gebroken dit jaar
Hondjes hebben wel wat geglibberd hier en daar, maar dan gingen we asap een andere wandelplek opzoeken.
Aanvriezende mist. Bah. Het is overal super glad. Zelfs Dobby's poten schoven af en toe over straat.
Vorige week dinsdag uitgegleden en op mn hoofd gevallen, heb nu nog steeds last van.
ach man hier is het niet te harde, spiegelglad nog even en wij schaatsen over de straat.woon ff buiten de stad en er wordt hier nauwelijks gestrooid.is gewoon goed uitkijken, hier iedere dag valpartijen greets
Nog niet uitgleden. *klop, klop*
Duke is 1 keer op zn snufferd gegaan, iets te enthousiast en belly flop zo met zn neus de sneeuw in. Geen enkel centje pijn alleen een deukje in zijn ego.
in de bouw is het spekglad, dus ik probeer zoveel mogelijk op het gras te lopen, vind het doodeng, en dan zo'n enthousiaste hond aan de riem, vind het niet fijn.
groetjes Ina.
Hier viel het gelukkig nog allemaal mee! Het was ook niet echt glad gisteravond. De gemeente had goed gestrooid! Kon met Déru eigenlijk normaal lopen . Vind het wel eng om met de auto te gaan. Je weet niet hoe het er ergens anders uitziet en je wordt al snel verrast door een ijzelbui!
zeker glad en erg mistig
Hier (Utrecht) ook mist en glad.
De hondjes vinden het geen probleem, maar ik vind het maar niks.
Geen lange wandelingen, dus.
En moet ook nog boodschappen doen op de fiets .
hier ook spekglad ik ga echt niet ver weg
hier nog steeds spekglad.als ik schaatsen had konden jazz en pop me zo voort trekken.zelfs die honden glijden uit.ik doe wel een beetje vasaline op de voetzooltjes tegen het uitdrogen van pekel.want in de straat strooien ze een beetje maar op het veldje helemaal niet.je ligt zo op je snufferd.
grt noor en een pootje van jazzy en poppy
Ik heb mijn normale 20 minuten rondje gemaakt. 30 minuten over gedaan. Schuifel, schuifel, glibber, IEKS!, schuifel, schuifel.
hier is het in leiden ook glad en mistig,vanaf gisteren al.
ik ga met josha dan ook alleen naar de overkant om haar uit te laten
hier ook erg glad..noa had op sommige plekken ook moeite met lopen
Ook hier mistig en glad...
Dacht slim te zijn door maar ff naar het meer te rijden voor een uitlaatronde..
pff beter niet kunnen doen..
De honden vlogen wel door de duinen heen maar op de paden was het glijden voor mij
Er is hier al vanaf gisteren niet meer te lopen op stoepen en wegen .... srtooien schijnt hier helemaal uit de mode te zijn . Al vanaf de hevige sneeuw is hier nog nooit gestrooid . Met de honden is het van gras naar gras oversteken en zo is het nog te doen
Timo loopt heel voorzichtig en ik ook. Het is echt spekglad. Ik loop nu wat vaker, maar dan wel korter. Mijn auto is gelukkig nog heel; heb afgelopen week winterbanden eronder laten zetten. Wat een heerlijkheid. Nu maar hopen dat de gladheid snel over is. Geef mij maar zon en warmte.
Geen gladheid bij ons
pff hier is alles opgevroren in limburg dan he
en zo koudddddddd geef mij de zomer maar
het is hier in rotterdam ook zo vreselijk glad
Ben al 2 keer gevallen tijdens baco uit laten, Niks ergs, Alleen een spier verekt
ai nikki dat kan pijn doen
voorzichtig he bij de volgende uitlaat haha
alles bevroren kijk goed uit en denk aan onze 4voeters smeren is de boodschap.
Hm, op sommige plekken wel glad! En dan gaat Baco natuurlijk nog wat harder aan de lijn trekken (Ligt eraan waar we heen gaan, als het ergens is waar hij los mag trekt hij altijd)
Al bij al valt het hier nog wel mee... 'Voorlopig'
Ik smeer baco's poten altijd in voordat we onze ronde lopen. Rot pekel en ijzel
Bij ons inNoord Holland vreselijk glad, heel de dag.
Ik heb ouwe sokken over mijn schoenen aan, voor een beter grip op de weg.
Gelukkig niet gevallen
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Amai Wat is het glad buiten!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?