@ Claudia: Je mag alle leuke plaatsen hoor.
Op één voorwaarde...
... ik wil wel de originele varianten
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Oh help, ik ben verliefd geworden op een asielhondje..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Ik was eens aan het kijken wat er nou in Sancho kon zitten qua ras(sen) en ik had al de hele tijd een bepaald ras in m'n hoofd, welke niet vaak voorkomt: de Estrela Berghond.
Zoek de verschillen (of beter... de gelijkenissen):
Cao da Serra da Estrela.
Sancho.
Lijkt er inderdaad heel erg op!
Ik duim mee dat Sancho bij jullie kan komen wonen!!!
Dankjewel, Annemie!
Nog even een fotootje van Sancho, voor de geïnteresseerden (foto is van woensdag):
ja sancho lijkt inderdaad op die heel veel op die hond.
ik hoop ook dat je hem mag hebben.hij hoort bij jullie.
sorry ik schreef het een beetje raar.
ik vindt ook dat die veel van die hond weg heeft.
mooie foto hoor...
nu maar hopen voor de hond en jullie dat je gauw antwoord krijgt...
Echt een mooie hond hoor!
Hij lijkt er trouwens inderdaad wel erg op.
Ik hoop zo dat hij bij jullie mag komen wonen. Hij is helemaal blij, dat zie je zo
De Estrela Berghond lijkt mij alleen wat groter, of het waar is weet ik niet hoor, het kan ook gezichtsbedrog zijn
woow inge, hij lijkt echt veel op die foto idd..
alleen is sanch knapper zelfs zijn zielige kale oortjes hebben iets moois
Wauw die gelijkenis !
Spannend hoor hoe het allemaal zal lopen.....
kijk dan inge,
dit is een berghond en hij lijkt veel forser dan sanch!! dus hij moet veel jonger zijn. en sanch is nog bijna helemaal kaal op zijn buikje..
Wat een spannende tijden. Maar heb wel het gevoel, na alles te hebben gelezen, dat jullie goed nadenken over de ja of de nee.
Wat een gelijkenis tussen die berghond, maar Sanchez heeft een spitsere neus, of lijkt dat alleen maar zo?
SPANNEND! Succes!
Liefs,
@ Sara: Dat was mijn eerste gedachte.
@ de rest: Ik ben puur aan het brainstormen wat erin kan zitten, zal wel moeten wachten tot hij wat ouder is.
Als je dan die puppie foto ziet zou je bijna denken dat dat sancho was toen hij klein was! Zo erg vind ik hem erop lijken!
En inderdaad, ik denk dat als hij ouder is dat je dan steeds meer kan zien van wat voor ras zijn ouders waren. Maar het zou wel heel toevallig zijn als het een Estrela Berghond was!
Nou als ik op Google kijk krijgen die Estrela's toch echt wel een hele andere kleur als ze volwassen worden..
Denk niet dat het een Estrela is.
Als ik nu een wilde gok moest doen, zou ik zeggen: Leonberger x Labrador.
Die "Anoniem" hierboven ben ik zelf trouwens, was via m'n telefoon online.
Ik denk ook niet dat het een Estrela is. Het is een ras dat je niet veel ziet, en er zijn vrij weinig fokkers van... Dat zo'n pup dan in het asiel komt ipv terug naar de fokker, of dat het een mix is... Ik betwijfel het, eerlijk gezegd.
Leonberger lijkt me waarschijnlijker.
Ik ben benieuwd of hij bij jullie komt! In het geval van 'ja' dan zul je vanzelf zien hoe hij eruit ziet als volwassene...
Zeker weten doe je het nooit. Sommige honden (kruisingen voornamelijk) zijn echte toverballen.
Misschien is het leuk om hem te laten testen, zodat je weet wat er nu echt in zit?
@ Roxy: Dat was ook mijn gedachte.
@ Sammy: Mocht hij bij ons komen wonen, zal dat uiteindelijk wel gebeuren, omdat ik toch behoorlijk nieuwsgierig ben.
Als Sammy bij jullie komt wonen, gaan jullie hem dan zijn naam laten behouden? of kiezen jullie een andere naam voor hem?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Oh help, ik ben verliefd geworden op een asielhondje..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?