Hoi Hoi,
Ik heb even een vraag,
Mijn franse bull moet rond 6 dec zijn jaarlijkse prik hebben. En mijn Amerikaan moet hem hem de 2e week februari hebben. Nou komt er op de hondenclub altijd een dierenarts die alle honden dan een fascinatie geeft. Kan het voor mijn Franse bull erg veel kwaad als ik wacht tot februari?
Heb zelf het idee van wel, omdat bij dan bijna 3 maand zonder fascinatie loopt. En ik heb natuurlijk 2 honden in huis lopen. Mocht mijn Amerikaan ziek worden of wat dan ook, is Bo natuurlijk niet beschermt?!
Zou graag toch een mening willen horen!? Voel me er een beetje dubbel over.
THNQ!!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Jaarlijkse fascinatie" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Een paar weken wachten kan wel maar persoonlijk zou ik niet tot medio februari wachten, ik zou dat zelf iets te lang vinden ...
Ik zou met de bull een paar weekjes wachten,
en je andere hond wat eerder.
Neem de middenweg
doe dit jaar ong. 3 weekjes later de inenting en dan kun je volgend jaar alle 2 de honden gelijk inenten.
Maar als het nog een hele jonge hond is zou ik het niet doen maar de andere hond gewoon eerder inenten.
wij hebben hier de inentingen naar elkaar geschoven telkens een beetje nu kunnen ze tegenlijk
Je bull loopt dan trouwens maar 2 maanden zonder.
Zou dat zelf gerust aandurven,die entingstoffen zijn niet zomaar ineens uitgewerkt en je bull is al een volwassen hond.Als hij gezond is kan het geen kwaad.
Dat is inderdaad een mogelijkheid, alleen zit ik er een beetje mee, want op de hondenclub scheelt het me de helft van wat ik betaal bij de DA. Ik denk dat ik gewoon maar mijn Bull laat enten en de amerikaan later.
denk dat dat de kortste klap is!!
das ook weer waar
hé wat allemaal een tips!! Hij is inderdaad kern gezond, beide trouwens hoor!! Vind het risico wel iets van aandacht. maar goed als hij inderdaad gewoon gezond is, kan het daarbij ook misschien weinig kwaad!! en hij is zodra die dan in febr zijn enting krijgt 1.5 jaar. dus inderdaad volwassen.
zal er wel eens goed over na denken!!
Tsja ik denk dat het op zich niet veel kwaad kan.
Er zijn heel veel mensen in nederland die bewust hun hond niet enten, omdat ze het niet nodig vinden.
dus iets eerder of later moet ook niet veel uitmaken dan en dan zitten ze volgend jaar gelijk.
Ja precies er zijn inderdaad genoeg die hun honden helemaal niet inenten. Dus die paar werken. Moet er dan gewoon even opletten wat hij allemaal uit haalt en eventueel van straat opeet.
Op internet zijn via google goede artikelen te vinden over enten. Alleen, dan moet je wel googlen op vaccineren (enten) en niet op fascineren (door iets gefascineerd zijn = door iets geboeid zijn, aandacht ervoor hebben...)
Ik zou wachten tot februari. Zo een vaccinatie is niet op de dag af afgelopen.
Maar dat is ieder zijn gevoel/mening voor zich natuurlijk. Als jij het niet aandurft zou ik het niet doen.
Liefs,
het maakt echt niet uit als je een paar weken of maanden wacht hoor. Heb ik zelf ook weleens gedaan hoor en was volgens de dierenarts geen punt.
die enting zit in het lichaam, en als jij hem jaarlijks geeft kun je makkelijk een paar maanden later enten.
Komt echt niet op een week of dag of maand.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Jaarlijkse fascinatie" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?