Wie heeft er zijn hond van 1 1/2 jaar nog op een cusus gedaan? Volgens mij kan dat altijd wel.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "basis training" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Er zijn vaak cursussen die de basis beginselen bijbrengen aan mensen met herplaatsers of asielhonden.
Ik heb met Dobby van 1 jaar en toen 2 maanden nog een basiscursus gedaan. Meerdere hondenscholen bieden hier zulk soort cursussen aan.
je kunt altijd wel een cursus doen met een hond.
mijn ouders willen een newfy teef van 6 jaar van een fokker over nemen en daar wil ik op zijn minst een aandacht cursus mee doen.
dus je kunt ook met een ouderen hond cursusen doen die nog nooit een cursus heeft gedaan
Dat Bugs bijna 4 was ben ik nog met hem op cursus gegaan, en hij vond het geweldig (wat ik nooit verwacht had op die leeftijd)
Dus met andelhalf moet het helemaal kunnen!
ja tuurlijk kan dat !
Een hond en baasje is nooit te oud om te leren. Honden vinden het vaak super dat er ineens structuur in hun leventje komt. Eindelijk krijgen ze dan vaak hun welverdiende rust in het leventje!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "basis training" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?