vandaag weer even langs geweest bij onze pup Asta.
Wat groeid ze hard binnen een week
http://www.youtube.com/watch?v=gzBP0e4OQ1A
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "vandaag weer even langs bij onze pup asta" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
wat een schatje.
oohhh echt lieeef
Ahwww wat een schatje!
Lief Echt een super schatje
wat een prachtig koppie
Wat lief en mooi ik zou ze allemaal meenemen,wanneer komt Asta bij jullie?
Wat een schatje zeg, heerlijk koppie. Daar kijk je echt naar uit!!!
Ik heb even het filmpje bekeken wat een schatjes allemaal.Nog een paar weken en je kunt er zelf heerlijk van genieten.
Wat een heerlijk schatje is Asta
oh smelt smelt smelt wat een lief koppie
Is iedere week weer een geweldig knuffel uurtje
Nog 3 weekjes wachten,23 nov mag ik haar op halen
Wat een leukerd is het he.
Gaat al opschieten lief hoor
Wat een dotje!
ooh echt een schatje!
Super schattig!
Wat een mopie,zo cute .
ooooooooooh wat een poepie
Aaaaaaaah, wat een poepie,
groetjes Ina.
wat een mooierd !
Ja allebei zitten we in de wachtstand totdag onze Joep en Asta mee naar huis mogen.
Asta is een knapperd!!
Voor mij is het nog 19 dagen aftellen
Hoi Asta, wat ben jij een knapperd zeg! Ik word ook al zo groot maar in me doen en laten nog heel klein.
Pootje van Sokka en van Mindi
Oh, wat een schatje, ziet er een echt knuffelbeestje uit! Nog even geduld, en dan genieten van haar!!
Ik verheug me er ook echt op
Omdat ik iedere dinsdag even bij Asta langs ga duurd het wachten niet zo lang
Ach nu kunnen we nog even lekker doorslapen
Ach wat groeit ie ook goed, leuk hoor, echt een schatje!! Duurt niet lang meer voor ons he
Wat een schatje!! In het filmpje kon ik haar echt niet herkennen tussen al die witte ijsbeertjes
wat een leuk ding!!
Nog even en dan is ze lekker bij jullie thuis
Ze groeit inderdaad erg hard!! Wat fijn dat je iedere week langs gaat en zo haar ontwikkelingen goed kunt volgen.
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?