Mijn pup van bijna 5 maanden eet ontzettend snel, ik denk niet dat dit echt goed is voor de spijsvertering.
Weet iemand wat ik kan doen om ervoor te zorgen dat mijn hond iets rustiger gaat eten?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Snel Eten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Minder tegelijk in de bak te doen? Bakje op zijn kop in de bak zodat het eten er rond ligt en niet op één hoop zodat hij geen grote happen kan nemen? Uit je hand voeren, zodat je kunt doseren? Laten wachten voor hij mag eten? Tijdens het eten hem ook weer even een aantal keer laten pauzeren/wachten?
Bedenk even wat bij jou en je hond past.
een balletje of twee balletjes in zijn bak doen.
neem wel gladde ballen en geen tennisballen .
gladde kun je nl ook afwassen gewoon
mvg irene
grote steen midden in zijn bak, moet tie er om heen om zijn eten te kunnen opeten. en een rustig plekje geven, zodat tie niet denkt, afblijven. en dat tie daarom zo schrokt.
als je een afwasmachine hebt kan je de steen gewoon in de afwasmachine doen, doe ik ook, alleen heb ik een bak waar de steen in zit, voor stabiliteit, en eens in de zoveel tijd was ik die steen dus lekker af.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Snel Eten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?